ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איך לבחור חברת הדברות?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הדברה היא פעולה שכדאי לבצע מדי שנה בדירות משרדים חנויות ואולמות, וזאת כדי לצמצם ככל האפשר את הסכנה של פלישת מזיקים כמו עכברים, חולדות, יתושים נמלים ועוד. המזיקים מטרידים את הנוכחים במקום, את חיות המחמד והם עלולים להשחית גם את הרכוש ולהעביר מחלות. לכן צריך לתת עדיפות עליונה לסילוקם במהירות האפשר, וגם לנסות למנוע את שובם.

הפתרון לבעיה זו הוא הדברה, אשר מיועדת אך ורק לאנשי מקצוע משום שמדובר במשימה הדורשת שימוש ברעלים או בחומרי הדברה ירוקה אשר אינם ניתנים לרכישה בחנויות ברחבי הערים. טעות קטנה עלולה לגרום נזק כבד, והזמנת שירות מקצועי של גל ג'וק חברת הדברה ירוקה, תחסוך לכם את הסיכון הבריאותי הזה.

בחירת חברת הדברות

לכל הדברה יש חלל יעד וכן צרכים ספציפיים והעדפות של בעלי המקום. רצוי לקבל המלצות מחברים ומכרים שכבר ביצעו ריסוס בחלל דומה לשלכם ואז להחליט האם אתם מעוניינים בריסוס רגיל הכולל חומרים רעילים שנועד לפגוע במזיקים השונים, או הדברה ירוקה, בה נעשה שימוש בחומרים שאינם רעילים ובמלכודות ופתיונות. יתרונה שההדברה הירוקה טמון בכך שהיא מונעת מצב שבו רעלים נגד עכברים וחולדות גורמים נזקים לדרכי הנשימה של בני אדם וחיות מחמד.

אם בחרתם בה, תצטרכו למצוא חברה שמציעה אלטרנטיבה לפיזור הרעלים הרגיל ולסכם עם נציגיה על מועד ההדברה והעלויות. ראו כאן לדוגמה כמה עולה הדברת עכברים?

דגשים בהתקשרות עם מדביר

לפני בחירת החברה המדבירה כדאי ליצור קשר עם נציגיה, לדרוש הצגת רישיון מדביר מוסמך ולפרט את הדרישות שלכם. יש הבדל בין בית למשרד מבחינת צורך בהדברה נגד מזיקים פוטנציאליים. כמו כן עליכם להכיר את כללי הבטיחות, לפנות את המקום ולחזור רק לאחר פרק זמן נדרש.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »