ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

לא חייב להעניק לעובדים מתנות רק בחגים – 5 מוצרי פרסום זולים שאפשר לחלק לעובדים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

חושבים להפתיע את העובדים שלכם עם מוצרי פרסום לא רק בתקופת החגים? ובכן, זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות, וזאת מבלי שתצטרכו לשאת בהוצאה כספית משמעותית במיוחד. הסיבה לכך היא שישנם לא מעט מוצרים מעולים שניתן להעניק לעובדים ומחירם נחשב לזול במיוחד.

בין שלל המוצרים הזולים שניתן להעלות על הדעת אפשר לחשוב על עטים, חולצות, ספל קפה ואפילו כובע מיוחד. כך שאתם רק צריכים להחליט על איזו אפשרות אתם רוצים ללכת ומהם המוצרים שהעובדים שלכם ישמחו לקבל בסופו של דבר. זה משהו שאתם יכולים לדאוג לו בקלות.

מגוון רעיונות למוצרי פרסום זולים

רוצים להתרשם ממנעד רחב למדי של רעיונות למוצרים שעשויים למצוא חן בעיני העובדים שלכם? אתם יכולים פשוט לעשות את הבדיקה שלכם ברשת ולנסות להבין מהי האפשרות שהכי הולמת את הרצונות שלכם. זה בוודאי משהו שיוכל לעזור לכם לגבש את ההחלטה הטובה ביותר ולדעת שאתם הולכים על האפשרות שהכי מתאימה לעובדים שלכם.

כמובן שאם אתם רוצים להיות כמה שיותר בטוחים לגבי שביעות רצונם של העובדים שלכם, אז יהיה כדאי לכם לבדוק בקפידה את כל מה שאתם בוחרים לעשות ולשים לב שאתם בוחרים לבסוף לקנות אך ורק מוצרים שיוכלו להתאים לאופי של החברה שלכם ולרצונם האישי של העובדים. זה עשוי להביא להבדל של ממש בשביעות רצונם.

  1. עט מעוטר – מדובר באופציה שיכולה להיות זולה למדי, ובכל זאת להיות שימושית בעבור העובדים שלכם בלא מעט מקרים.
  2. חולצה עם כיתוב – אתם יכולים לקנות לעובדים שלכם חולצה עם כיתוב שיהיה מצחיק או עם משמעות מיוחדת שקשורה לפעילות של החברה.
  3. ספל קפה – העובדים שלכם אוהבים לשתות קפה? למה שלא תפנקו אותם עם ספל איכותי שהם יאהבו לעשות בו שימוש.
  4. כובע עם נורת לד – זוהי אופציה זולה למדי וכזו שגם יכולה להיות מרשימה. מדובר בכובע אשר נחשב ללהיט וניתן לחברו עם USB.
  5. עציץ פלא – במקום ללכת על רעיונות מורכבים, רעיון פשוט כמו עציץ פלא עם כיתוב של ברכה עשוי להתברר כלא רע בכלל.

לעוד רעיונות בקרו באתר של GSB

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו