ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

דרושים למשרת מנהל מותג ג'וניור – תחילת הדרך בתחום

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

השנים האחרונות מצביעות על עלייה ניכרת בתחומי המיתוג והשיווק. מה שאומר שכל חברה שרוצה להצליח בתחומה חייבת למתג את עצמה היטב, ולבנות את הערכים שמנחים את דרכה, כדי להגדיר את האופי שלה ואת הייחודיות שלה על פני המתחרים שלה. ניהול מותג זו מלאכה מורכבת שדורשת הבנה רבה בתחום השיווקי, כמו גם הבנת הלך הרוח של הציבור וההעדפות הנוכחיות שלהם. כדי שהמותג אכן יצליח בדרכו חשוב מאוד כי הניהול שלו יתבצע באופן מקצועי ויחתור להשיג את המטרה הרצויה – מותג מבוסס וחזק שיש לו מעמד מתאים בקרב חוג הלקוחות הפוטנציאלי.

משרה לתחילת הדרך

אנשים אשר סיימו את הלימודים שלהם בתחום המיתוג ומחפשים עבודה בלוח דרושים מוצאים את עצמם בצומת סבוכה למדי. שכן מבחינת ההסמכה יש להם את הידע ואת התעודות הנדרשות אשר מספרות על לימודים מסיביים ועל כל הידע הנדרש לשם ניהול מותג מוצלח. אך בשטח לא קל להשתלב בתחום. שכן החברות מעדיפות להפקיד את מלאכת המיתוג בידיים מקצועיות ומנוסות. לרוב אדם אשר יש לו קבלות, והוא יכול לספר על ניהול מוצלח של מותג ועל קבלת החלטות שהוכיחה את עצמה, יהיה מבוקש מאוד. ואילו בוגר לימודים שעדיין לא הוכיח את עצמו בשוק העבודה, עשוי להתקשות למצוא את המשרה המבוקשת.

מנהל מותג ג'וניור

אך כמו בכל תחום יש פרצות שונות בחומה הבצורה, וגם בוגרים שטרם התנסו בפועל בעולם המעשה יכולים לסלול לעצמם דרך כדי למצוא את המשרה המבוקשת להם. בתחום זה ניתן לבחור לנהל מותג ג'וניור. מה שאומר ללוות מותג בתחילת דרכו. בשלב בו איין לחברה את היכולת הפיננסית לממן משכורת של מנהל מותג מנוסה אשר גובה תשלומים גבוהים בהתאם ליכולות ולניסיון שלו ולטבלת שכר. כאן יכול אדם לא מנוסה להיכנס לתחום עם כל המרץ והיוזמה שמאפיינים אותו בשלב זה. הוא יוכל להוכיח את עצמו ולהתחיל לבטא את הכישורים האישיים שלו בתחום המיתוג. במידה והוא מוצלח הוא מוכיח לעולם כי הוא מוצלח בתחום והעתיד המקצועי שלו נמצא כאן. בהמשך עוד ירדפו אחריו…

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו