ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

פוליסת חיסכון דמי ניהול

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

פוליסות חיסכון מהוות את האלטרנטיבה הטובה ביותר כיום לצורך חיסכון קצר טווח, בינוני ואפילו ארוך טווח. בעוד שבעבר אנשים היו חוסכים בעיקר בקופות גמל או בתוכניות החיסכון השונות של הבנקים, הרי שמאז שהריביות על חסכונות בתוכניות חיסכון של הבנקים הן אפסיות וכן, מאז שחיסכון בקופת גמל הפך להיות רלוונטי רק עבור גיל פרישה, כל אדם המעוניין לחסוך את כספו באופן שהוא יניב עליו תשואה כלשהי, פונה לברר אודות פוליסות החיסכון המוצעות כיום על ידי חברות הביטוח. חשוב מאוד להתוודע היטב הן אל היתרונות של פוליסות החיסכון והן אל החסרונות שלהן וכן, חשוב מאוד לבחון את פוליסות החיסכון השונות המוצעות כיום, על מנת לבחור בפוליסה המתאימה לכם ביותר עבור חיסכון.

דמי ניהול בפוליסות חיסכון

לפוליסות חיסכון ישנם לא מעט יתרונות, אולם, מה שבכל זאת מהווה חיסרון הוא ללא ספק דמי הניהול של הפוליסות. דמי ניהול של פוליסות חיסכון גבוהים באופן יחסי ויכולים להגיע ל2 אחוזים בשנה, קראו על פוליסת חיסכון דמי ניהול. בהשוואה לקרנות השתלמות וקופות גמל, מדובר בדמי ניהול גבוהים לכל הדעות. דמי הניהול לא פעם פוגעים באופן ישיר ברווחים של החוסך ועל כן, אין ספק שבטרם בוחרים פוליסת חיסכון חשוב מאוד לבחור בפוליסה של חברת ביטוח שמתחשבת בבוחרים בה ומציעה להם דמי ניהול נמוכים באופן יחסי של הפוליסה הנבחרת. מלבד דמי הניהול של פוליסת חיסכון, חשוב מאוד לדעת שישנם גם עלויות ניהול אשר ניתן להתוודע אליהן רק כאשר בוחרים בפוליסה כזאת או אחרת. מדובר על דמי ניהול בגין קניה או מכירה של ניירות ערך, נכסים ועוד וחשוב מאוד לשאול היטב על דמי ניהול של פוליסה בטרם בוחרים בה.

מדוע בכל זאת כדאי לחסוך בפוליסת חיסכון?

לפי לירות המגזין אין ספק שעל אף שדמי הניהול בפוליסת חיסכון גבוהים מהרגיל, כדאי בכל זאת לבחור בפוליסת חיסכון לצורך חיסכון בה. וזאת בשל העובדה שחיסכון בפוליסת חיסכון היא השקעה אשר תותאם אישית לצרכים שלכם. תוכלו לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר לחיסכון בפוליסה מבין מגוון המסלולים השונים. ניתן לחסוך בהתאם לאופי שלכם, למטרה של החיסכון שלכם ועוד. כמו כן, מעבר בין המסלולים השונים איננו כרוך במס וכן, ניתן להפקיד לפוליסה באופן חד פעמי או רב פעמי.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

טריידסטיישן

טריידסטיישן – איך זה עובד?

טריידסטיישן הינה פלטפורמת מסחר בשוק ההון, אשר מארחת בערוץ YouCanTrade משלה, כך שתוכל בקלות וביעילות להגיע במהירות עם הפלטפורמה והכלים של טרייד סטיישן לרמת מסחר

קרא עוד »
אביזרי אמבטיה באתר באטליין

אביזרי אמבטיה שאי אפשר בלעדיהם

לעתים רכישה של אביזרים פשוטים לחדר האמבטיה יכולים לשדרג מהותית את הפונקציונליות של החדר ולאפשר לכם ליהנות מרמת נוחות הרבה יותר גבוהה. מתלבטים מה יהיה

קרא עוד »