ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

בדיקת החזר מס לפי תעודת זהות, איך זה עובד

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

התרגלתם שמיסים זהו תשלום שהאזרח משלם למדינה על שירותים שונים. אך האם אי פעם חשבתם שאולי אתם חלק מהאחוז הזה באוכלוסייה אשר מגיעים לו החזרי מס? ואם היה ממש קל לבדוק את זה? החזרי מס זהו לא דבר נדיר כמו שאתם אולי חושבים, לא מעט אנשים זכאים להחזרי מס ובלא מעט כסף כלל וכלל. ניתן כיום לבדוק זכאות להחזר מס לפי תעודת זהות, אז איך זה עובד?

בדיקת זכאות להחזר מס 


תהליך בדיקת הזכאות הוא קל, קצר ומדויק מאוד. עליכם יהיה לענות על כמה שאלות כמו בכמה מקומות עבודה עבדתם כשכירים? או האם אתם נהנים משכר של פרטנר נוסף ועוד שאלות בסגנון על מנת להחליט באמת אם מגיע לכם החזר מס על השנים החולפות או לא. חשוב מאוד לענות על השאלות הללו בצורה מדויקת על מנת לקבל את המידע הנכון ולא ליצור בלבול ושאלות אצל מס הכנסה. 

בדיקת זכאות לפי תעודת זהות – מה כדאי לדעת

  • בדיקת זכאות על סמך תעודת זהות תהיה תהליך פשוט מאוד וקל לביצוע. אך למרות הפשטות והנגישות רבים לא צולחים את התהליך, לרוב בשל אי ירידה לפרטים ובדיקה יסודית.
  • חלק מהסיבות לכישלון בבדיקה להחזרי מס יהיו – מילוי לא נכון של אחד הטפסים, כשאחר מהנתונים האישיים מוזן בצורה שגויה ועוד.
  • מס הכנסה מאפשר לבצע את הבדיקה להחזרי מס עד 5 פעמים למספר תעודת זהות אחד, זאת אומרת עבור אדם אחד.
  • על מנת להימנע כמה שיותר מטעויות ישנן חברות או משרדים אשר יעשו עבורכם את העבודה ויוודאו שלא תהיה טעות מצערת וכך גם יגדלו הסיכויים שלכם לתשובה חיובית עבור הזכאות.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

תביעות תאונות אישיות: חשוב שתדעו

תאונות אישיות נפוצות מאוד ויכולות לקרות בכל שלב בחייך. תאונות אלו עלולות להיות קטסטרופליות אם הן מתרחשות בצורות שונות.  חשוב להבין את ההיבטים המשפטיים של

קרא עוד »