ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מתי כדאי לשקול פירוק רכבים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

יש מקרים שונים בהם יהיה נכון לשקול אפשרות של פירוק רכבים. במצבים כאלו נכון לפנות אל חברות שמציעות שירותים בתחום זה, חברות אלו קונות מידי הבעלים את כלי הרכב. לאחר שהרכב רשום על שם החברה הוא עובר פירוק. המטרה של הפירוק היא למצות את ערכו של הרכב על ידי הוצאת החלקים השימושיים והתקינים שלו, ובכך להפיק את מלוא התועלת מהכלי אשר אינו משמש עוד על הכביש. הפירוק עשוי להיות פתרון נהדר לכמה וכמה מצבים.

מקרה ראשון – רכב שירד מהכביש

רכב ישן או מקולקל שכבר לא נכון להשקיע בו ולחדש אותו. רכב כזה שכבר לא יכול לשמש עוד למטרות נסיעה הוא רכב שיש לו עדיין ערך. הוא מורכב מחלקים רבים שניתן להפיק מהם תועלת. החלקים הללו יוכלו לשמש עבור חידוש כלי רכב תקולים ועבור ביצוע תיקונים נדרשים בהם. הרכב הזה אמנם כבר אינו שימושי על הכביש, אבל תועלת הוא יכול להביא.

מקרה שני – רכב שעבר תאונה

תאונת דרכים פוגעת בכלי הרכב באופן מהותי. המכה שהרכב סופג והמפגש העוצמתי עם כלי רכב אחר או עם גדר וכדומה יוצרים נזקים מהותיים. יש מקרים בהם יהיה נכון לתקן, לחדש ולנסות לשקם את כלי הרכב. אבל יש מקרים בהם הצעד הזה אינו מוצדק. במקרים כאלו יהיה נכון למכור את הרכב לפירוק. הרכב שספג נזקים יימכר לחברה שמפרקת רכבים. בעל הרכב יקבל עליו סכום מסוים, והרכב יפורק לחלקים שיוכלו להביא תועלת לעולם.

מקרה שלישי – רכב ללא טסט

יש מקרים בהם אדם מחזיק ברשותו רכב ללא טסט. לרוב זה רכב נוסף או רכב ישן שהוא גם לא מתכנן לחדש את הטסט. המשמעות של זה כמובן היא שכלי הרכב הזה לא יהיה שימושי עוד. אז במקום להחזיק את הרכב בחניה תוכלו למכור אותו לפירוק. הוא הלא לא מגיע לידי שימוש ואתם גם לא מתכוונים להשקיע בו. אז למה לכם להשאיר אותו ברשותכם? ניתן למכור את כלי הרכב לפירוק. החניה תתפנה וגם תקבלו תמורתו סכום מסוים.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו