ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

אילו מוצרי חשמל אתם חייבים בבית שלכם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הבית המודרני הוא כזה אשר מכיל רשימה ארוכה של מוצרי חשמל, כאשר בכל עשור יכולים לראות את ההבדלים בין מה שהיה נהוג לרכוש לבין מה שעכשיו קונים כולם. המשותף לכולם הוא היות המכשירים עדיין מבוססי חשמל, אם בחיבור ישיר ואם על ידי טעינה. אלו מוצרים הכי פופולאריים נכון להיום והם בגדר של ברירת מחדל? קראו הלאה.

מטבח מאובזר עם מקרר, מדיח, תנור וכיריים

האזור של המטבח הוא הלב של כל בית. לכן, בחירה נכונה של מכשירי החשמל אצל קרייזמן מוצרי חשמל, תביא אל שימוש יותר נוח בכל החלל החשוב הזה בכל יום מחדש. זה מתחיל ממקרר שבו יכולים להניח את כל פריט האוכל בצורה נוחה עד לשימוש בכל אחד ואחד, מתקדם אל מקום שבו יכולים להכין ארוחה טעימה בתנור איכותי ואזור של כיריים נוח לעבודה ומתקדם אל המקום שבו כל הכלים יעברו תהליך של ניקיון וייבוש עד לפעם הבאה שיהיה בהם צורך לעוד מנה שהתבשלה ועליהם הוגשה.

בגדים נקיים עם מכונה ומייבש

הבגדים שאנחנו לובשים הם דבר מופלא שמגיעים בכל פעם מחדש אל מצב מלוכלך שמצריך ניקיון וכביסה. רכישה של מכונת כביסה היא בגדר של הכרח והדרך היחידה להסיר את כל הלכלוך הזה בחיסכון אדיר של זמן ומאמץ. מה עוד יכול לייעל את הזמן ולהגדיל את הזמן של הפנאי? הצבה של מייבש לצידה של מכונת הכביסה או לרכוש מייבש משולב מכונת כביסה, כן יש כזה דבר. באופן הזה מבצעים את כל הנדרש עד למצב של בגדים יבשים ומוכנים ללבישה, שאותם נכון להיום עדיין צריכים לקפל ולהניח במקום בצורה עצמאית למדי.

רצפה מבריקה עם שואב אבק

זה בהחלט לא ממש משנה אם בוחרים לרכוש שואב אבק רובוטי או לרכוש שואב נטען מהסוג שעומד, העיקר שזה יהיה שואב שמסוגל לשאוב בצורה יעילה את כל הרצפה של הבית וגם את השטיחים שנמצאים עליה. דבר זה מוריד את הצורך במטאטא לחלוטין ושומר על רצפה נקייה ללא כל מאמץ. אם יש לשואב גם אופציות של שאיבת אזורים נוספים, כמו המסילות של החלונות והספה, הרי זה מבורך ודגם מועדף.

מזגנים לכל עונה

בכל בית זה ברור מאליו כי יהיה מותקן מזגן, וחשוב כי זה יהיה מזגן בעל תפוקה נכונה עם אחריות של טכנאי שמגיע במהרה לטיפול בכל תקלה.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו