מה זה מחזור משכנתא

כולנו יודעים שחשוב למחזר פחיות ובקבוקים וחשוב למחזר אריזות בכלל. אבל ישנם מצבים בחיים שבהם כדאי להקדיש תשומת לב למחזור מסוג אחר לגמרי. שמעתם פעם על מחזור משכנתא? מסתבר שמי שמבין מה זה ומשתמש בכלי הפיננסי הזה בצורה נכונה יכול ליהנות מתועלות חשובות.

 

הופכים את המשכנתא הישנה לחדשה

בגדול, מחזור משכנתא זה בעצם תהלך שבו לוקחים את המשכנתא הישנה שלכם והופכים אותה לחדשה. כלומר, מכאן אפשר להבין ובצדק, שאם אין לכם משכנתא, בשלב נוכחי זה פחות נוגע אליכם. אבל עדיין כדאי לכם לקרוא כי בעתיד זה אולי ישתלם לכם מאוד. כשהופכים את המשכנתא הישנה לחדשה, אפשר לבצע כל מיני שינויים. לדוגמא, אפשר לקחת את התשלום החודשי ולהגדיל אותו. למה זה טוב? כדי לסיים עם המשכנתא יותר מהר ולחסוך ריביות. אפשרות אחרת היא לקחת את התשלום החודשי ודווקא להקטין אותו. למה זה טוב? אם שמתם לב שהתשלום החודשי כבד עליכם יותר מדי, אל תקחו סיכונים. בצורה כזאת, תוכלו להמשיך לשלם בצורה מסודרת כך שהבנק בסופו של דבר לא יסבך אתכם עם עיקולים וצרות אחרות.

 

איך מחזור חוסך המון

מחזור משכנתא יכול לאפשר לכם לעשות עוד כמה דברים. למשל, אפשר למחזר משכנתא שלקחתם פעם, כשהריביות היו גבוהות יותר, ולהפוך אותה למשכנתא מחודשת, עם ריביות נמוכות יותר כפי שיש כיום. במידה ותסריט כזה תואם את תנאי המשכנתא שלכם, המחזור יכול לחסוך רבה מאוד כסף. לצורך כך, כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות אובייקטיבי. הוא יכול לבנות תמהילי משכנתא חדשים באופן שיתאים לכם כיום ויחסוך לכם כסף רב, בכל חודש. אגב, מחזור אפשר לבצע גם עם הגדלת המשכנתא. זוהי דרך מתאימה להחליף את הבית או להשתמש ביתרת הכסף, למטרות אחרות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יופרס
אחסון אתרים של יופרס מספק מגוון רחב של יתרונות למשתמשים. זהו פתרון זול ואמין שניתן להשתמש בו בכל סוג...
קרא עוד »
נוב 20, 2022
מקסם את ההשקעות שלך: מה זה משכנתא מדרגה שניה
מקסום ההשקעות שלך הוא היבט מכריע בתכנון פיננסי על מנ להבטיח עתיד כלכלי טוב יותר. תחום אחד שבו אנשים...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
משאבי אנוש – הרבה יותר חשוב לעסק שלך ממה שחשבת
תחום משאבי האנוש הוא תחום שהרבה מבעלי העסק לא מייחסים להם את החשיבות הנדרשת, בעל העסק לא תמיד חשוף...
קרא עוד »
אוג 04, 2019