ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מרצים מומלצים – כך תבחרו מרצה טוב

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אין עבודה שלא שוחקת את האנשים שעובדים בה ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על עולם ההוראה, על עולם הרפואה, על עולם המשפטים, או על עולם ההייטק. על כן על כל מנהל ועל כל מנהלת משאבי אנוש לחשוב לעומק כיצד הם יכולים למנוע שחיקה, כיצד הם יכולים להוציא עובדים מן השגרה השוחקת, כיצד הם יכולים להפיח רוח במפרשים של העובדים ומה הם יכולים לעשות בכדי להבטיח כי העובד יקום עם מוטיבציה בבוקר וכך ימלא את התפקיד שלו בצורה הרבה יותר טובה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כיום ברור לכל המומחים בתחום כי השיטה הטובה ביותר להשיג את כל הדברים הללו היא פשוט להזמין הרצאות לעובדים. אך לא די להזמין סתם מרצים אלא אנחנו צריכים למצוא מרצים מומלצים וזאת בכדי להבטיח כי ההרצאה תהיה מעניינת במיוחד ותשיג את המטרות שלה בצורה הטובה ביותר שיש.

האם לניסיון יש משמעות בעולם ההרצאות?

אין ספק כי ברגע שיש לנו המלצות של מרצים אנחנו יכולים להיות יותר רגועים בנוגע אליהם ולהיות בטוחים כי כדאי לנו לבחור בהם. אך לא די לבחור את המרצה המומלץ ביותר ואנו צריכים להסתכל על תכונות נוספות של המרצה וזאת בכדי להבטיח כי ההרצאה תהיה מעניינת ולא משעממת. אחד מאותם דברים שאנו חייבים לבחון הוא הניסיון של המרצה. עליכם להבין כי ככל שהמרצה יהיה יותר מנוסה כך ההרצאה תהיה יותר מעניינת וכך העובדים שלנו ייהנו יותר. מרצה מנוסה יודע בדיוק איך להרצות וכבר חווה את כל סוגי הקהלים כך שאתם תוכלו להיות בטוחים כי ההרצאה שלו היא הכי מעניינת שיש.

סיפור חיים מעניין – המפתח להרצאה טובה

כמובן שזה לא משנה כמה המרצה מנוסה אם אין לו סיפור מעניין לספר. על כן אתם צריכים לבחון לעומק את השאלה על מה ההרצאה והאם הנושא שלה מעניין וזאת בכדי להבטיח כי העובדים שלכם ייהנו ממנה, יתעניינו בה ויפיקו ממנה את המירב וזה כמובן כפי שכבר אמרנו שווה המון.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »