ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

נועם 1 או תמי 4?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בשנים האחרונות ברי המים הפכו למוצר צריכה בסיסי כמעט בכל בית בישראל. הם מספקים לנו מים קרים או מים חמים ומהירות ובכך מאפשרים לנו ליהנות מצריכת מים פשוטה יותר לאורך כל השנה. בעבר בר המים הנפוץ ביותר היה ללא ספק תמי 4 אשר הביא עמו את הבשורה של מים חמים בתוך רגע אך המהלך השנים ניתן לראות חברות חדשות צצות כמו פטריות לאחר הגשם. קראו בהרחבה על תמי 4 מבצעים!

כיום בחירת בר מים אינה תמיד פשוטה ומעמידה אותנו בפני התלבטות קשה. אנחנו כאן בכדי לעזור לכם.

בר המים האולטימטיבי

כאשר אנו עומדים בפני רכישה של בר מים חדש לבית שלנו חשוב מאוד שנשים לב למספר נקודות אשר יקלו על תהליך הבחירה שלנו:

  • מחיר- כמובן שבראש ובראשונה יש לשים את הדגש על טווח העלויות. ההבדל בין מחירו של בר המים תמי 4 שונה לחלוטין ממחירו של נועם 1 ועבור משפחות רבות מדובר בקריטריון משמעותי.
  • נראות- אין ספק כי לתמי 4 מראה מרים במיוחד, קלאסי ועדין לעומת נועם 1 אשר נראה מעט יותר מגושם.
  • פונקציות- לכל אחד מברי המים ישנן פונקציות ייחודיות משלו. יש לשים לב תחילה מהן הפונקציות החשובות לנו ומה אנו רוצים שבר המים יספק עבורנו.
  • תחזוקה- בר מים דורש מאתנו תחזוקה מתמדת הכוללת החלפת סננים או פילטרים וכן נורה. כל בר מים דורש תחזוקה שונה בפרק זמן שונה.

בחירת בר מים

כמו כל בחירה אחרת בחיים גם כאשר אנו רוצים לרכוש בר מים חדש אנו יכולים למצוא את עצמנו מתלבטים ארוכות. בכדי להקל על התהליך ולהפוך אותו לפשוט יותר ניתן להשתמש באתרי השוואות אשר יבצעו עבורכם לא רק השוואה של המחרים אלא השוואה עמוקה יותר בין שני המכשירים. תוך דקות אחדות תוכלו להבין מהו בדיוק בר המים הנכון עבורכם.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »