ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מה זה CCSK?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ה-CCSK זה ראשי תיבות של תעודת הידע באבטחת ענן. מדובר בתחום למידה והתמקצעות דרך קורסים שונים המקנים למסיים אותם בהצלחה יכולת לעסוק בתחום אבטחת ענן. מדובר בהתמחות מבוססת אינטרנט ומיומנותו של אדם בנושאי אבטחת ענן מרכזיים. תכנית ה-CCSK הושקה בשנת 2010 והיא נמצאת בסטנדרט מוכר ופופולרי ביותר מומחיות. הוא למעשה מהווה את המדד העיקרי והמרכזי ביותר של התעשייה למדידת כישורי ומיומנויות של אדם בתחומי אבטחת ענן.

מי יכול לשקול ללמוד את תחום ה -CCSK?

ה-CCSK נועד לספק הבנה של בעיות אבטחה וכן הבנה של שיטות עבודה מומלצות וכדאיות במגוון רחב של תחומי מחשוב ואבטחת ענן. כיוון שמחשוב ענן הופך למערכת ה-IT הדומיננטית ביותר כיום בתחומים טכנולוגיים רבים בישראל ובעולם, CCSK ישים למגוון רחב של משרות IT ואבטחת מידע, למעשה כמעט בכל חברת הי-טק העוסקת בטכנולוגיות רשת.

כל מי שיש לו זיקה חזקה לתחום טכנולוגיות רשת וענן המתפתחות מאוד בשנים האחרונות, מוזמן לנסות ולעבור את הבחינה של CCSK.

האם אישור לימודי ה-CCSK מהווים תחליף לכל מני הסמכות ואישורים אחרים שכבר תקפים בתעשייה?

בחינת ה-CCSK לא מהווה תחליף לשום אישור אחר הנדרשים בתעשיית אבטחת המידע. תוכניות הסמכה רבות מסייעות להתפתחות אישית בתפקידים מקצועיים ספציפיים, ומספקות גם בדיקה של אנשים, מה שקורס למידת ה-CCSK למשל לא עושה. ה-CCSK יכול להרחיב את תוכניות האישורים האחרות הללו על ידי עידוד של מיומנות באבטחת מחשוב ענן, מה שיכול לסייע לכם להתמודד טוב יותר עם בעיות מחשוב הענן ההולכות ומשתכללות כל הזמן. אם אתם מעוניינים להיכנס לאחד מתחומי ההי-טק הפופולריים והנחשקים ביותר, כדאי לכם לשקול לעבור את בחינת הCCSK. האישור הרשמי יעניק לכם הסמכה ויכולת לעבוד בקרב החברות הטובות ביותר עם תנאי העסקה מעולים ואופציות קידום שכמותן לא תראו בשום דרך אחרת. למידע בנושא קורס ניהול רשתות

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו