ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מאילו גופים ניתן לקחת הלוואות לכל מטרה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

צריכים כסף והגעתם למסקנה שמה שיסגור לכם את הפינה זו הלוואות לכל מטרה? כיום יותר מתמיד, תוכלו לפנות לגופים שונים כדי לקבל את המימון שאתם צריכים. מימון לשיפוצים, מימון לרכישת רהיטים, רכב חדש או סגירת מינוס, לא משנה למה, טוב להכיר את האפשרויות הבאות. 

הלוואה מהבנק שלכם 

מרבית האנשים שצריכים הלוואות לכל מטרה פונים קודם כל לבנק שלהם, זה טבעי. זהו צעד מתבקש. מרבית הבנקים יאפשרו הלוואה מסוג זה, בהתאם לכושר ההחזר של הלקוח. אולם, אם ניצלתם את מסגרת האשראי וגם קיבלתם לא מעט הלוואות שלא הספקתם להחזיר, יכול להיות שתצטרכו לחפש פתרון אחר, בגוף אחר. 

הלוואה מבנק אחר 

הבנק שלכם אמר לכם לא? או שאתם חושבים שהריבית יקרה? אין שום בעיה לפנות לבנק אחר. פשוט התקשרו או היכנסו לאתר שמשווה הצעות מבנקים ותקבלו מידע על הלוואות לכל מטרה. אבל חוץ מהבנק שלכם ובנקים אחרים, יש עוד גופים שנכנסו לתחום האשראי הצרכני, לכל מטרה. 

הלוואה מחברות האשראי 

אין כמעט ארנק שאין בו כרטיס אשראי. אם אתם קונים אונליין או בחנות עם כרטיס הפלסטיק שלכם, דעו שגם חברות האשראי נותנות כיום הלוואות לכל מטרה. למעשה, אתם יכולים לבחור מה מתאים לכם, זו יכולה להיות חברת האשראי שלכם או חברת האשראי שאין לכם בארנק את הכרטיס שלה. 

חברות ביטוח וגופים מוסדיים 

התחרות בענף האשראי משתכללת ויש לכם עוד המון אפשרויות. אשראי לכל מטרה ניתן ללוות גם בחברות הביטוח וגופים מוסדיים אחרים. גופי הפנסיה וחלק מהפעילים בשוקי ההון קיבלו אישור להעניק הלוואות, לציבור או לחברות. כלומר, תוכלו בהחלט למצוא הרבה פתרונות, בהרבה מקומות, בכל אשר תפנו. מידע נוסף בפורטל פיננסים

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא הדרך שלנו לומר לכם, אנשי גיל הפנסיה ומעלה, תודה. תודה על כל השנים שעבדתם, השקעתם ותרמתם לחברה ולמדינה. כעת, זה התור שלנו

קרא עוד »