ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

עורך דין הטרדה מינית

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

עורך דין הטרדה מינית חיוני עבור כל אדם שעבר סיטואציה של הטרדה מינית. חשוב להבין כי מדובר על סיטואציה לא פשוטה, אשר מערבת לא מעט רגשות לא נעימים, כגון לחץ, חרדה, אי נוחות, חשש וכדומה. הדבר נכון עבור כל סוג של הטרדה מינית, ללא שום קשר למקום שבו היא התרחשה. כדאי לדעת למשל, כי לא מעט הטרדות מיניות מתרחשות במסגרת העבודה, היות ולרוב ישנו אדם שנמצא בעמדת כוח, אשר עלול לנצל את הסמכות שלו לצורך הטרדות מיניות. במקרים מסוג זה, רוב מקומות העבודה נוהגים לפתוח בהליכי בירור וחשיפה, דבר שכמובן עלול לפגוע אישית וחברתית במתלוננת. לכן מומלץ לא לעבור את התהליך לבד, אלא לקבל ליווי וייעוץ צמוד מעורך דין שמתמחה בתחום.

 

עורך דין הטרדה מינית – מה חשוב לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב לזכור כי ברוב מקומות העבודה, נהוג לעבור תהליכי בירור המתנהלים בין הפוגע למתלוננת. מדובר על תהליך לא פשוט הן מבחינה מנטלית והן מבחינה משפטית, לכן לא מומלץ להגיע אליו לבד. כדאי תמיד להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי ותמיכה במידת הצורך. יש לזכור כי האדם הפוגע יגיע לפגישה מלווה בעורך דין, לכן לא כדאי להיות בעמדת נחיתות. חשוב לזכור כי עבירות מין הינן עבירות מורכבות, אשר מנצלות את יחסי המרות השוררים בין המנהל לעובד או לעובדת שלו. לא פשוט להוכיח טענות מסוג זה, לכן כדאי להיות מוכנים וערוכים, באמצעות עורך דין הטרדה מינית ברמה הגבוהה ביותר. עורך הדין יוכל להעריך את סיכויי ההצלחה של התיק וכמובן לספק ליווי צמוד לכל אורך הדרך. לא מומלץ להתחיל את התהליך ללא ייעוץ מקצועי ומשפטי בתחום.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

אין ספק שהרגע הכי מרגש בעיצוב משרד הוא בחירת הרהיטים עבורו. בין אם המשרד הוא חדר בשכירות במתחם מסחרי או תעשייתי ובין אם מדובר בחדר

קרא עוד »