ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

ייעוץ פנסיוני

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לא מעט אנשים זקוקים לייעוץ פנסיוני. כספי הפנסיה של כל אדם אמורים לדאוג לעתידו כאשר מגיעה תקופת הפרישה שלו מעבודתו ועל כן, כל אדם חייב להיות בקיא בכל מסלולי החיסכון של כספי פנסיה, בפרמטרים השונים הנוגעים לכספי פנסיה במעבר בין עבודות, באיך להפיק את המקסימום מכספי הפנסיה שלו ועוד. כמובן שייעוץ פנסיוני חייב להיות מוענק על ידי יועץ פנסיוני המוסמך מטעם משרד האוצר להעניק את השירותים הללו וכמובן שחשוב מאוד לבחור ביועץ פנסיוני לא חובבן אלא מקצועי ומנוסה בתחום.

מדוע ייעוץ פנסיוני הוא דבר חשוב?

כאשר מדובר על ייעוץ פנסיוני פרטי, מדובר על ייעוץ חשוב מאוד. כאמור, כל שכיר ואף עצמאי מפריש מדי חודש בחודשו יחד עם המעסיק שלו סכום חודשי לכספי הפנסיה שלו. כספי הפנסיה של האדם הוא כסף אשר הוא יכול להוציא כאשר הוא מגיע לגיל פרישה מעבודה על פי חוק. כספי הפנסיה עתידים לסייע לאדם לחיות בכבוד כאשר הוא מגיע לגיל שבו הוא כבר לא צריך לעבוד ולעיתים אף לא יכול לעבוד ועל כן, על האדם לחסוך את הסכום המקסימלי שהוא יכול לכספי הפנסיה שלו. ייעוץ פנסיוני הוא ייעוץ שמטרתו לסייע לאדם לבחור את המכשיר הפנסיוני המתאים לו ביותר מבין כלל המכשירים כיום ולחסוך את המקסימום לכספי הפנסיה שלו.

כיצד בוחרים ייעוץ פנסיוני?

על מנת לקבל את הייעוץ הפנסיוני הטוב ביותר, חשוב לבחור ביועץ פנסיוני מוסמך ומקצועי. לא כל אדם יכול להעניק שירותי ייעוץ פנסיוני ועל האדם אשר מציע שירותים מעין אלה להיות בעל תעודה ממשרד האוצר המסמיכה אותו לעסוק בתחום זה. מלבד זאת, חשוב מאוד שיועץ פנסיוני יהיה בעל ותק, הסמכה והמלצות על מנת שהוא אכן יעניק לכל אדם את הייעוץ המתאים לו.

> קראו מתי כדאי לקבל ייעוץ פרישה

 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »