ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

אביזרים לאמבטיה שאתם חייבים להכיר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מה החדר הכי מבולגן בבית שלכם? איפה העומס נמצא כמעט בכל בוקר? הרוב יאמר שהמקום הכאוטי הזה הוא חדר אמבטיה, בדרך כלל החדר הקטן ביותר אך העמוס ביותר. אם המציאות שלכם כמעט זהה לתיאור הזה, מאמר זה יעזור לכם להחזיר את הסדר לאמבטיה.

> קראו עוד על אביזרי אמבטיה בזולפה!

ארון קומפקטי לאמבטיה |

צמצמו את הבלגן, הגדילו את האחסון: בהיותו קטן, חדר אמבטיה נועד לשמור על הרבה דברים וזה כולל פריטים בהם אתם משתמשים מדי יום, מדי שבוע או רק כשאתם חולים. 

בהקשר זה, זה די מסובך לארגן אותם באופן שניתן יהיה לתפוס אותם בקלות בכל עת שתזדקקו להם. ארון קומפקטי לאמבטיה שלכם, יכול לסייע לכם רבות בניהול המוצרים שיש לכם בו ושאותם אתם צריכים לעצמכם כל בוקר.

מעמד למגבת |

כאשר המשפחה גדולה והמגבות הן רבות, תצטרכו מספיק מתלים כדי לשמור על סדר נקי ונורמלי באמבטיה שלכם. סט אביזרי אמבטיה למגבות זה פרקטי, מסוגנן ומורכב מארבעה פריטים פונקציונאליים אך שונים.

זה יקל עליכם באופן ניכר בניהול הדברים שלכם בחדר האמבטיה המסורבל שלכם. כאשר כל הפריטים השונים ממלאים את האמבטיה ואין מקום מסודר לכל דבר, המקום יראה בהתאם וייתן לכם הרגשה לא הכי טובה.

שטיח צבעוני |

שטיחים באמבטיה הם מהדברים שתמיד עושים לנו טוב בהרגשה. הם נותנים צבע ומראה מדהים לחלל האמבטיה ומכניסים תחושה של שובבות וצבעוניות שלעיתים מאוד נחוצה לנו – בעיקר בימי הקורונה העליזים שבאו עלינו.

שטיח איכותי, כזה שיהיה כיף לשים עליו את הרגליים אחרי המקלחת, ייתן לנו את ההרגשה שאנו כל כך רוצים להרגיש בבית שלנו – ממש כמו בבית מלון ובצימר.

> ראו באתר זה את הדיל היומי!

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »