ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

קופונים – האותיות הקטנות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים לעשות שימוש חוזר פעם אחר פעם בלא מעט קופוני הנחה שונים. כיום ניתן למצוא כמעט לכל חנות קופוני הנחה יעודיים בעזרתם תצליחו לשלם כמה אחוזים פחות עבור אותה תמורה. ישראלים אוהבים מאוד הנחות מה שגרם לקופונים להצליח למשוך המון לקוחות פוטנציאליים ולכן רשתות רבות כיום מציעות מגוון קופונים לבחירה, ראו באתר זה. אך מנגד, ישנם עוד לא מעט אנשים אשר מתנגדים לעשות שימוש בקופונים בשל חשש מהאותיות הקטנות שמסתתרות בחלק התחתון של הקופון. אותיות קטנות אלה לעתים קרובות מגבילות את הקנייה בקופון, לא כוללות כפלי מבצעים, מאפשרות לעשות שימוש בקופון לזמן קצר בלבד ועוד.

רבים צורכים קופונים באופן כפייתי ומנגד רבים נוספים בוחרם שלא להתקרב – זאת הסיבה לפער

לכן, על מנת לעשות קצת סדר בכל הבלאגן ולנסות להגיע לעמק השווה בין כל אותם אנשים אשר עושים שימוש כפייתי במגוון רחב של קופונים לבין כל אלה אשר בוחרים להימנע מכל מגע, חשוב לבדוק היטב את כל ההגבלות של הקופונים בהם אתם מעוניינים. פער זה בין האנשים לרוב נפער בשל חוסר בדיקה מספקת של כל אותם המאוכזבים מהקופונים שנצרבו מהאותיות הקטנות שלא קראו. על כן בשביל לוודא שהקופונים אכן כדאיים לצרכים האישיים שלכם, חשוב מאוד לקרוא את כל האותיות הקטנות ורק לאחר מכן לרכוש את הקופון במידה והוא אכן מתאים לצרכים שלכם.

הקדישו מספר רגעים לקריאת האותיות הקטנות

ישנם קופונים רבים אשר יצליחו לחסוך לכם מאות ואף אלפי שקלים ולעומתם גם לא מעט קופונים אשר כוללים יותר מידי אותיות קטנות. כך או כך, בדיקה נכונה של כמה רגעים בודדים לצורך קריאת האותיות הקטנות יאפשרו לכם להבחין בין קופונים אמיתיים וחסכוניים לבין כאלה שלא.

> ראו כאן שוברים למסעדות גורמה!

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »