ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

כמה עולה קופה רושמת לעסקים קטנים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כל עסק נזקק לקופה רושמת. העדיפות היא לקופה אלקטרונית ממוחשבת אשר ניתן בעזרתה לרשום מכירות רבות במהירות גבוהה. לקופה כזאת מוצמד קורא ברקוד, וכן, משקל אלקטרוני למכירת מוצרים בתפזורת. אלו שני מוצרים חיוניים בכל חנות שמוכרת מוצרים שונים כולל בתפזורת. כך ניתן להעביר את המוצר במהירות ומחירו נרשם ללא טעויות. קופה רושמת פשוטה עולה כ2500 שח בממוצע. המשקל והקורא ברקוד מוסיפים למחירה. ניתן למצוא קופות יקרות יותר בעלות מסך מגע קל לתפעול ואחרות עם תוכנות מתקדמות המוסיפות לה יתרונות רבים.

רכישה או ליסינג?

ניתן לרכוש את הקופה בתשלום אחד או במספר תשלומים. ספקים רבים מציעים לספק את הקופה בליסינג. הכוונה היא לתשלום חודשי שבו כלולים גם תמיכה נדרשת בעת שאלות ותקלות. שיטת הליסינג עשויה להיות פתרון מוצלח לעסק בראשית דרכו משום שאין צורך לשלם את כל הסכום במכה אחת. הדבר מסייע מאוד לתזרים המזומנים בתקופה רגישה זאת. המחיר יכול לכלול גם תוכנה ידידותית המסייעת בניהול העסק. בעזרתה ניתן לקבוע מבצעי מחירים, לייצור מועדון לקוחות, להציע תווי קניה מוזלים ועוד.

ניהול טכני ואחר

קופה רושמת ממוחשבת תורמת רבות באלמנטים חשובים אחרים. כך בניהול המלאי הקיים. ניתן לדעת אלו מוצרים חסרים, אלו מוצרים סובלים מהיעדר ביקוש ועוד. כך ניתן לתכנן היטב את המכירות. ניתן למשוך ממנה דו"חות שונים על מכירות יומיות, שבועיות חודשיות ואחרות. על פיהם ניתן לתכנן את המכירות, הרכישות ועוד. מומלץ לרכוש קופה רושמת מחברה בעלת מוניטין. שירותיה כוללים ייעוץ פרטני לכל מתלבט, מחירים נוחים, אספקה והדרכה, תמיכה וליווי ככל הנדרש. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום. הקופות הנמכרות הינן איכותיות ומגיעות עם אחריות. למידע נוסף בנושא קופה רושמת לעסקים קטנים

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו