ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

שולחן פינג פונג חוץ – וגם לבית

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לשחק בכדור זה דבר שגם מאפשר לבצע פעילות גופנית וגם ליהנות ממשחק עם חברים. יש לא מעט משחקי כדור שנחשבים לענף תחרותי רשמי, כמו משחקי כדורגל, משחקי כדורסל, וגם משחקי שולחן פינג פונג. פעם היו להרבה מאוד משפחות שולחנות פינג פונג, ונראה כי השולחנות הללו עושים כניסה מחודשת אל החיים שלנו, הרבה בזכות הקורונה אשר יוצרת זמן פנאי לא קטן וחשק לעשות משהו מבלי שאת הבית יוצאים.

למה לא משחק טניס

בעצם, משחק טניס הוא משחק נהדר שלא מצריך הבנה גבוהה מידי, אלא פשוט הניף את היד ולנסות להגיע אל הכדור עם המחבט הקטן בזמן שהוא מגיע לכיוון שלנו. זה יכול להיות משחק תחרותי ומהיר קצב, וזה יכול להיות משחק ידידותי בין שני חברים או בין הורה לילד שמחליטים להעביר את הזמן בנעימים יחדיו. כל ילד וכמעט כל אדם אוהב משחק עם כדור, והרעש הנחמד של כדור הפינג פונג יכול להיות די ממכר עבור מי שלומד להכיר אותו בפעם הראשונה. רק צריכים שולחן פינג פונג שיתאים אל הבית, או מחוצה לו, וכל היתר כבר יהיה זמן של משחק שאיתו נהנים הרבה יותר בזמן של סגר נוסף.

לא צריכים שטח רב, רק שולחן

למרבה המזל, שולחנות פינג פונג כבר מגיעים בווריאציות רבות, כפי שניתן למצוא באתר MenaSportאשר מאפשרות לכל אדם לרכוש לעצמו את המשחק הנחמד הזה מבלי להקדיש עבורו מקום גדול מידי בחלל די מצומצם. יש שולחנות קטני מידות, יש לא מעט דגמים שמתקפלים, יש כאלה שמשמשים לאימון יחידני ויש כאלה שמגיעים רק עם רשת למשחק שבו פועלים על שולחן שכבר קיים, אם לא ממש אכפת להורים. שולחנות פינג פונג באופן כללי הם אינם ארוכים מידי, וזהו ספורט שבו המרחק בין שני השחקנים הוא אינו רב, אך האימון הוא בהחלט מעלה קצב דופק ויכול להיות מאוד תחרותי.

ראו המלצה לשולחן פינג פונג מבית מנה ספורט:

 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

בית חכם

מה זה חשמל חכם?

חשמל חכם זהו חשמל שפועל באמצעות מערכת בית חכם. כלומר חשמל אשר ניתן לשלוט בו מרחוק ולהגדיר לו תכניות הפעלה מראש לכל מערכות החשמל בבית.

קרא עוד »
מודיעין עסקי

מודיעין עסקי

אחת המשימות החשובות עבור בית העסק שלכם היאט מודיעין עסקי. אחרי הכל, בדיוק כפי שהילד, בהיותו ישות תמימה, הולך בכל יום לבית ספר וממלא אחר

קרא עוד »