ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

שולחן פינג פונג חוץ – וגם לבית

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לשחק בכדור זה דבר שגם מאפשר לבצע פעילות גופנית וגם ליהנות ממשחק עם חברים. יש לא מעט משחקי כדור שנחשבים לענף תחרותי רשמי, כמו משחקי כדורגל, משחקי כדורסל, וגם משחקי שולחן פינג פונג. פעם היו להרבה מאוד משפחות שולחנות פינג פונג, ונראה כי השולחנות הללו עושים כניסה מחודשת אל החיים שלנו, הרבה בזכות הקורונה אשר יוצרת זמן פנאי לא קטן וחשק לעשות משהו מבלי שאת הבית יוצאים.

למה לא משחק טניס

בעצם, משחק טניס הוא משחק נהדר שלא מצריך הבנה גבוהה מידי, אלא פשוט הניף את היד ולנסות להגיע אל הכדור עם המחבט הקטן בזמן שהוא מגיע לכיוון שלנו. זה יכול להיות משחק תחרותי ומהיר קצב, וזה יכול להיות משחק ידידותי בין שני חברים או בין הורה לילד שמחליטים להעביר את הזמן בנעימים יחדיו. כל ילד וכמעט כל אדם אוהב משחק עם כדור, והרעש הנחמד של כדור הפינג פונג יכול להיות די ממכר עבור מי שלומד להכיר אותו בפעם הראשונה. רק צריכים שולחן פינג פונג שיתאים אל הבית, או מחוצה לו, וכל היתר כבר יהיה זמן של משחק שאיתו נהנים הרבה יותר בזמן של סגר נוסף.

לא צריכים שטח רב, רק שולחן

למרבה המזל, שולחנות פינג פונג כבר מגיעים בווריאציות רבות, כפי שניתן למצוא באתר MenaSportאשר מאפשרות לכל אדם לרכוש לעצמו את המשחק הנחמד הזה מבלי להקדיש עבורו מקום גדול מידי בחלל די מצומצם. יש שולחנות קטני מידות, יש לא מעט דגמים שמתקפלים, יש כאלה שמשמשים לאימון יחידני ויש כאלה שמגיעים רק עם רשת למשחק שבו פועלים על שולחן שכבר קיים, אם לא ממש אכפת להורים. שולחנות פינג פונג באופן כללי הם אינם ארוכים מידי, וזהו ספורט שבו המרחק בין שני השחקנים הוא אינו רב, אך האימון הוא בהחלט מעלה קצב דופק ויכול להיות מאוד תחרותי.

ראו המלצה לשולחן פינג פונג מבית מנה ספורט:

 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »