ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

הסכם גירושין – איך לא לצאת מופסדים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

תהליך הגירושין נחשב ללא ספק לאחד התהליכים המורכבים והקשים ביותר מכל בחינה אפשרית. מדובר על מצב שבו בני זוג שחיו יחדיו ואהבו זה את זה, מחליטים להיפרד ויש צורך לחלק ביניהם את הרכוש ולהחליט לגבי המשמורת על הילדים ודמי המזונות. תהליך זה טעון בלא מעט מטען ואמוציות, לכן יש צורך להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום, אשר יוכל להרגיע, לתמוך וכמובן גם לספק מידע וייעוץ משפטי מתאים. אחת המטרות המרכזיות של עורך הדין, הוא לשמור על האינטרס של הלקוח שלו במהלך התהליך. לא פעם ניתן לשמוע מאנשים על הסכמי גירושין שבהם צד אחד יצא הרבה יותר מורווח מהצד השני, לכן על מנת להימנע ממצבים אלו, יש צורך לבחור מראש בעורך דין מקצועי ומיומן שמתמחה בתחום הגירושין ומכיר את כל התקנות ופסקי הדין הרלוונטיים.

הסכם גירושין – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, יש להבין כי כאשר שני בני הזוג מסכימים להתגרש, הם חייבים לחתום על הסכם גירושין שמסדיר את כל חלוקת הרכוש ביניהם ואת ענייני המשמורת והמזונות על הילדים. כל אחד מבני הזוג חייב להצטייד בעורך דין מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום הגירושין כמו Fmladv את כל המגיע לו מתוך ההסכם. רוב ההסכמים נוגעים בנושא של מזונות ילדים, דבר שנחשב לא פעם לנושא רגיש. יש צורך להחליט על סכום שיהיה מקובל על שני הצדדים, אך לא לשכוח לחשב בתוך הסכום הזה את כל ההוצאות האפשריות על הילדים. כמו כן, יש צורך להחליט על הסדרי ראיה שיתאימו לשני הצדדים, כאשר המטרה היא להחליט מי מההורים מקבל את המשמורת על הילדים ומתי הצד השני לוקח אותם. חשוב להתייחס לכל סיטואציה אפשרית, כולל חגים, חופשים, נסיעות לחו"ל וכדומה.

לסיכום, הסכם גירושין בין בני זוג חייב להתייחס לכל הנקודות האפשריות העלולות להוות מחלוקת בין הצדדים בהמשך הדרך. מומלץ להיעזר בעורך דין שמתמחה בתחום, כדי להבטיח את האינטרסים שלכם.

 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »