ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

ריינג'רים – לא רק לשטח

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ריינג'רים, הם כלי שטח מהירים מאוד ויציבים, מאין ג'יפ פתוח, המעניקים חוויית נהיגה ייחודית ומטורפת. הריינג'רים הם בעלי 4 מתלים נפרדים, ומיועדים ל – 3 רוכבים. כלים עוצמתיים אלו, נועדו לשטח קשה, שג'יפ רגיל יתקשה לעבור.

ריינג'רים – לא רק לשטח |

הרכיבה בריינג'רים, היא מהירה וקלה וכל הרוכבים חגורים בחגורות בטיחות, כך שכלי זה מתאים גם להורים עם ילדיהם כך כמובן שחייב להיעזר במדריך שמכיר את אופן הנסיעה על כלי אלו. ריינג'רים מתאימים כמובן לנסיעה בשטח, במעברי מים, בדרכים עם בוץ או בכבישים כמובן.

ריינג'ר, מאפשר נהיגה המשדרת נינוחות, ביטחון, תפעול יעיל, קל ונוח, ושליטה מלאה בעת הנהיגה בו, בזכות השלדה הרחבה מאוד שלו, ובזכות המתלה הנפרד לכל גלגל, הגה במקום כידון הקיים בכלים אחרים הדומים לו, ותפעול אוטומטי של גז וברקס. קראו עוד בקישור זה!

איזה טרקטורון לקנות? |

כולנו צריכים להתחיל איפשהו. טרקטורונים מהווים נקודת התחלה נהדרת, איתה ניתן להיכנס לעולם הספורט, עם כמויות עוצמה נכונות ובקרות קלות לשימוש. אם אתם רק יוצאים לדרך, אלה הטרקטורונים הטובים ביותר למתחילים.

לרכוב על טרקטורון זה כיף גדול, אך גם אחריות רבה. לעתים קרובות מדי, אנו שומעים על תאונות מכיוון שמישהו לא היה מנוסה מספיק למכונה שהוא או היא רכבו. אל תהיה הבחור הזה. בחר טרקטורון בגודל מתאים לרוכב מתחיל. 

כך תבחרו נכון טרקטורון לילד |

החלטתם לקנות לילד טרקטורון? אחלה. עכשיו חשוב לדעת, שבזמן חיפוש טרקטורון לילד, טוב יהיה לבדוק היכן לרכוש אותו ולאיזה סוג וחברה יהיה כדאי לנו ללכת ומה העלות וכו'. בדיקות אלו שניתן לבצע באתר הזה וודאי ייטיבו עם ההחלטה. 

למה כדי לרכב על טרקטורון? |

טרקטורונים, הם רכבי שטח המשמשים לרוב לבילוי. ברוב המדינות, חוקי לילדים (15 ומעלה), לרכב עליהם, אפילו ללא רישיון נהיגה. אבל עם הריגוש, מגיעים סיכונים.

טרקטורונים יכולים להיות לא יציבים ויחד עם זאת, גם קשים לשליטה, במיוחד במהירויות גבוהות. התנגשויות מתרחשות לעיתים קרובות, וחלק מהן קטלניות. פגיעות בזמן רכיבה על טרקטורון, נפוץ מאוד ויכול להביא לביקור בבית חולים.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו