ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

סוגי השקעות בשוק ההון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

רבים מסתכלים על שוק ההון עם הרבה סקרנות אך לצד זה גם עם הרבה חשדנות. הסיבה לכך היא כי שוק ההון הוא שוק שטומן בחובו הרבה מאוד הפתעות. כי הוא מציע סיכויים רבים להתעשרות קלה ומהירה ( יש באמת דבר כזה בעולם, חוץ מזכייה בלוטו …?)  לצד סיכונים של ממש לכל הכספים אשר מושקעים שם.

ישנם סוגים שונים של השקעות בשוק ההון (ראו בלינק) וחשוב לשים לב כי מדובר בהשקעה נכונה וחכמה.

סוגים שונים של השקעות בשוק ההון

ישנה אפשרות להשקיע את הכספים בניירות ערך וישנה האפשרות להשקיע בשוק לאגרות חוב – שוק אג"ח.

שני השווקים הללו מציעים את האפשרות להרוויח ולהגיע הודות לכך עד לרמה של תשואות גבוהות במיוחד. אך מנגד הם גם עשויים להגיע למצב של הפסדים משמעותיים. כך שחשוב לשקול היטב את הצעדים בטרם מחליטים להשקיע את הכספים ולפני שקופצים למים העמוקים של שווקי המניות או השווקים של אגרות החוב.

קופצים למים…

יש אנשים שהם כל כך מתלבטים מה לעשות עם הכספים שלהם הנמצאים ברשותם. הם מתקשים להגיע להחלטה ברורה ונחרצת בעניין. לשם כך הם חייבים לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע של Invest Arena אשר אלו ייטיבו לייעץ להם בהתאם לנתונים שלהם, כמה להשקיע, כיצד כדאי להם להשקיע ואיך בדיוק להתנהל בנושא המורכב הזה ששמו שוק ההון.

אך בגדול נוכל לומר כי מה שנדרש מאתנו כצעד ראשון הוא הרבה אומץ. עם נרבה אומץ אפשר בהחלט להצליח כאשר הקפיצה למים נעשית מתוך ביטחון מוחלט ומלא.

מה עושה שוק ההון?

המטרה של שוק ההון היא למעשה ליצור את הקשר ולתווך בין אנשים שזקוקים לכסף מהיר ומידי, לעומת האנשים שמחזיקים ברשותם סכומי כסף גבוהים והם מחפשים את המקום שם הם יוכלו להפקיד את הכסף שיישמר ואף 'יתפח'.

שוק ההון מציע מגוון אפשרויות והרבה אמוד מסלולי השקעה כאשר כל אחד אמור להחליט על מה הוא הולך ובמה הוא סוחר להשקיע. כאשר ההשקעה נעשית בצורה נכונה, באופן מחושב ושקול, אפשר בהחלט להיות רגועים כי ההשקעה בהחלט תשתלם בסופו של דבר.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

כסף חכם

כסף חכם

אחת המטרות החשובות ביותר של מדינת ישראל, היא לאפשר לחברות שונות ובפרט חברות הייטק, לייצא מוצרים לחו"ל, ובוודאי לשווקים חדשים. זו מטרה של כל מדינה

קרא עוד »
הסכם safe

מה זה הסכם safe

אם אתם מקימים חברת סטארט אפ (חברת הזנק) יתכן והסכם כזה יכול לסייע לכם. מהו הסכם  safe? אחת הבעיות של חברות הזנק היא שיש להן

קרא עוד »
לימודי אנגלית

יתרונות של לימודי אנגלית

להסביר מה הם היתרונות של לימודי אנגלית, זה בערך כמו להסביר למה אנחנו צריכים לדעת חשבון או למה אנחנו צריכים לדעת איך להשתמש במרכיבי בישול

קרא עוד »