ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

ביטול הסכם מכר – כך תעשו זאת נכון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

החוק הראשון שלומדים ילדים הוא שהבטחות צריך לקיים. אם כך, מה קורה במקרים מורכבים משפטית, שבהם אתם נאלצים למצוא מוצא מחוזה משפטי שחתמתם עליו. ובכן, לרוב צריך לקיים את החוזה. אבל אם יש לימינכם עורך דין מיומן ומקצועי, ייתכן מאוד שתוכלו למצוא את הדרך הנכונה לבטל את הסכם המכר עליו אתם חתומים, מבלי לגרום לנזק עצום לצד השני ובצורה הוגנת. זו היא לא משימה פשוטה, וגם לא משימה שגרתית, אבל אם קצת רצון והרבה מיומנות, תוכלו לפרק גם הסכמים משפטיים חתומים.

 

בלית ברירה – שלושה טיפים לביטול הסכם מוצלח

יש שתי סיבות עיקריות שיכולות להיות עילות רלוונטיות לפי החוק לביטול חוזה חתום. הראשונה היא אי קבלת התמורה המוסכמת בחוזה. אם למשל רכשתם שירותים והספק לא הצליח לעמוד בהם, בבית המשפט תוכלו להוכיח זאת ולצאת מהתחייבות החוזה. שנית, במקרה וגם לאחר כמה ניסיונות הארכה של תקופת החוזה הקצובה לא הצליחו הצדדים להגיע למיצוי החוזה, הוא יכול להיות בטל ומבוטל בראי החוק. שתי ההפרות הללו יכולות לאפשר לכם לגשת לבית המשפט ולעמוד על זכותכם לסגת מן החוזה.

 

החלטות מושכלות שמצילות אתכם מהחוזה

אם אתם רוצים לקחת אחריות על חוזה שלא קיבלתם עליו תמורה, חשוב לא לפעול לבדכם. זאת, משום שחתימה על חוזה היא עניין מחייב משפטית ויש לשקול לאורך תהליך ביטול ההסכם את כל הרבדים המשפטיים שיכולים להוות בעיה בתהליך. לשם כך, מומלץ לפנות לעזרתו של עו"ד מיומן ומנוסה בתחום החוזים, שיציע לכם שירותי ליווי לאורך התהליך וייצג אתכם על הצד הטוב ביותר בתהליך פירוק החוזה, מתוך רצון להביא להסכמה בין שני הצדדים המעורבים בעניין.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »