ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

ייעוץ למשכנתאות – מחיר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

יועצי משכנתאות עוזרים לנו לבחור את המשכנתא הטובה ביותר עברנו בשילוב של כל הפרמטרים. שילוב של אפשרויות והרצון שלנו להחזר חודשי, עלות כוללת של המשכנתא, משתנים עתידיים צפויים ושיקולים אישיים ושיקולי שוק נוספים.  ייעוץ למשכנתאמחיר  נע בין 3,000 ש"ח ל 8,000 ש"ח.

 

מה משפיע על טווח העלויות?

 

  • נתחיל במה שיועץ המשכנתאות מעריך את העבודה שלו פשוט. שיקול אישי שאותו מעריך יועץ המשכנתאות עצמו בהתאם לעומס העבודה / איכות העבודה אותו הוא מספק
  • משכנתא מורכבת או פשוטה?

משכנתא "פשוטה" היא משכנתא רגילה עבור אדם ממוצע, בעוד ש "משכנתא מורכבת" היא משכנתא של אדם שקיבל סירוב מהבנקים לקבלת משכנתא עקב העבר שלו שיכלו לכלול: חובות, הגבלה ועיקולים, משכנתאות בריביות גבוהות, נכסים לא סטנדרטים, תושבי חוץ וכו'.

 

ייעוץ משכנתאות חינם

 

למי שמעוניין לחסוך את עלויות שכר הטירחה של יועץ המשכנתא / ללמוד במקביל את נושא המשכנתא, יש אפשרות לקבלת ייעוץ משכנתאות חינם – איך יש להתייחס בזהירות רבה לייעוץ משכנתאות חינם!

הסיבה יש להתייחס לייעוץ משכנתאות חינם בזהירות רבה היא הסיבה שנקבל את ייעוץ המשכנתאות חינם מהבנקים. אז אמנם בתפקיד הרשמי הם נחשבים "יועצים" שכביכול באים לעזור לנו לבחור את המשכנתא הטובה ביותר, אבל בפועל הם אנשי מכירות לכל דבר שתפקידם הוא למכור לנו את המשכנתא ולא לייעץ לנו באמת. לכן יעוץ משכנתא מהבנק יכול לעזור לנו להתחיל להבין מושגים בסיסיים ולהתחיל להבין את אפשרויות לקיחת המשכנתא העומדות לרשותנו, רק בהחלט לא ניתן להסתמך על ייעוץ הבנק בלבד.

 

מקורות נוספים לייעוץ משכנתא חינם נמצאים כמובן אינטרנט. ישנם המון אתרים המציעים מידע רחב ומפורט על נושא המשנתא כגון: ריבית משכנתא, מונחי ייסוד בסיסים בשכנתא, מחשבון החזר משכנתא ועוד.

 

 

קבלת הנחה לייעוץ משכנתא באמצעות מועדונים שונים

 

אפשרות נוספת לחסכון בעלויות שכר הטירחה ליועץ משכנתא הוא שימוש כחברי מועדונים שונים אשר יש להם הסכמים עם יועצי משכנתא שונים אשר מעניקים הנחה מיוחדת.

 

כמובן שמה שחשוב תכל'ס זה איכות יועץ המשכנתאות – יועץ משכנתאות טוב יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים בכיף, כך שאמנם אפשר לחסוך בעלויות יועץ המשכנתאות אבל כנראה שלא שווה לחסוך באיכות יועץ המשכנתאות.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »