שמירה על היגיינה בעסקים בעידן הקורונה

מוצרי היגיינה לעסקים

עידן פרוץ נגיף הקורונה הפתיע את העולם כולו. התפרצותו של נגיף בלתי נראה ולעיתים אף בלתי מורגש מחייבת את כולנו לשמור על ההיגיינה באופן מוקפד שבעתיים מהאופן בו הקפדנו על נושא זה טרם פרוץ הנגיף. לכן אנשים רבים כיום אשר עד לפני מספר חודשים לא הכירו כלל את ג'ל החיטוי, בוחרים לעשות בו שימוש יומיומי בתדירות גבוהה במיוחד. אז במידה וגם אתם מעוניינים להצליח לשמור על היגיינה שלכם בימי פרוץ הנגיף, חשוב לדעת לעשות זאת נכון בעזרת מוצרי היגיינה לעסקים. ישנם לא מעט אנשים אשר בטוחים כי מעשיהם מסייעים להם לשמור על היגיינה בעוד מה שהם עושים גורם לפעולה הפוכה לחלוטין. הנה לכם כמה נקודות שחשוב שתכירו בדרך לשמירה מיטבית על ההיגיינה. 

הקפידו לשטוף ידיים עם סבון

ראשית, חשוב להדגיש ולומר כי שטיפת ידיים ללא סבון לא מועילה כמעט בכלל ולעיתים אף מחמירה את המצב. חיידקים רבים אינם נשטפים עם המים בלבד ולכן שטיפת ידיים ללא סבון כמעט ואינה מועילה. יתר על כן, ישנם רבים הסוברים כי היא אף מחמירה את המצב שהיה טרם השטיפה. לכן, קיימת חשיבות גבה לשטוף ידיים עם סבון. שנית, שטיפת ידיים עם סבון למשך מספר שניות בודדות אף היא אינה מועילה באופן מיטבי, שהרי לחומרים המרכיבים את הסבון לוקח לכל הפחות כ 20 שניות להתגבר על החיידקים כולם ולאפשר להם להישאר עם ידיים נקיות. לכן, חשוב להקפיד על שטיפה ממושכת של כ 20 שניות לכל הפחות, ויתרה מכך להקפיד בשימוש מתקן לניגוב ידיים.

הימנעו מנגיעות בחפצים בהם נגעו רבים לפניכם

וודאו שתמיד תהיה עליכם קופסת ג'ל חיטוי איכותי הכולל 70 אחוזי אלכוהול לכל הפחות וחטאו את הידיים מעת לעת. כמו כן מומלץ מאוד להימנע מכל מגע בחפץ בו נגעו אנשים רבים לפניכם וכך תצליחו לשמור על היגיינה באופן הטוב ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בסיס עבודות גובה – החברה שלכם לביצוע למגוון גדול של עבודות גובה
אם תביטו היטב מסביב אתם תוכלו לראות ביתר קלות עד כמה האזורים של המגורים והאזורים של העבודה הפכו להיות...
קרא עוד »
דצמ 12, 2018
מקסם את ההשקעות שלך: מה זה משכנתא מדרגה שניה
מקסום ההשקעות שלך הוא היבט מכריע בתכנון פיננסי על מנ להבטיח עתיד כלכלי טוב יותר. תחום אחד שבו אנשים...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
איך ניתן להחליף כיור מטבח מבלי לפגוע בשיש
החלפה של כיור מטבח שמותקן בסמוך לשיש דורשת פניה אל איש מקצוע מנוסה שיוכל לעשות את במיומנות ומקצוענות....
קרא עוד »
אוג 19, 2020