ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

הלוואה לכל לקוחות הבנקים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

במקרים שונים בחיים בהם נצטרך הלוואה נפנה לאתר https://naorcredit.co.il או לבנק לטובת קבלת ההלוואה. במקרים רבים הבנק עשוי לסרב להלוואה בשל העובדה שניצלנו את מקסימום האובליגו שהוא מוכן להקצות לנו, בשל דירוג אשראי נמוך יחסית ומסיבות אחרות נוספות. כאמור הלוואה לכל לקוחות הבנקים היא הלוואה הניתנת על ידי אחד מהבנקים או מגופים חוץ בנקאיים המוכנים להעניק לאדם הלוואה בתנאים תחרותיים ובהתאם לצרכים שונים. 

מתי נזדקק להלוואה?

הלוואה לכל לקוחות הבנקים ניתנת בדרך כלל כהלוואה לכל מטרה. לעתים נוכל לראות מבצע של בנק כזה או אחר המוכן להעניק הלוואות בתנאים טובים כדי למשוך לקוחות חדשים ולעתים יהיו אלה החברות החוץ בנקאיות המעניקות את ההלוואות כמו למשל חברות אשראי, חברות ביטוח ואחרות. הלוואות אלה יכולות לעזור לאנשים הזקוקים לכסף באופן מידי בין אם לצרכי לימודים, עמידה בהוצאות החודשיות בתקופה מאתגרת, לצורך טיול לחו"ל, החלפת הרכב או תיקון הרכב, הלוואה לצרכים רפואיים או אפילו הלוואה לארגון אירוע מסוים. 

כיצד נקבל הלוואה מהירה מגוף חוץ בנקאי?

כדי לקבל הלוואה צריך לבדוק תחילה שיש אישור עקרוני להלוואה. לצורך כך תצטרכו לפנות לחברת נאור פתרונות אשראי שתבדוק עבורכם עם הגופים הפיננסיים השונים את הזכאות שלכם להלוואה. כל שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם באתר והצוות המקצועי של החברה יבדוק את בקשתכם מול הגופים הפיננסיים השונים וימצא עבורכם את ההלוואה המשתלמת ביותר.

האם צריך להחתים ערבים?

ברוב המקרים לא תצטרכו להחתים ערבים כדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית אולם ישנם גופים שדורשים ערבים בסיטואציות מסוימות לדוגמה כאשר מדובר בהלוואה גדולה מאוד או כאשר דירוג האשראי של מבקש ההלוואה לא מספיק גבוה ועוד. לפרטים נוספים אנו ממליצים ליצור קשר עם נאור פתרונות אשראי ולבדוק את זכאותכם.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו