ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

דירות למכירה במודיעין 5 חדרים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

למה לגור במודיעין?

מודיעין היא עיר מרכזית בישראל. מיקומה בין ירושלים לבין תל אביב. ב2003 אוחדה מודיעין עם היישוב הקהילתי מכבים-רעות כאשר שטחה מסתכם ב50,000 דונם. נתון מרשים מאוד. וכעת לשאלה הגורלית – למה לכם לגור בעיר מודיעין? מה מיוחד בה שאין בערים אחרות? נתחיל מזה שבמודיעין תמצאו דירות רבות המיועדות למכירה, דירות במצב מצוין, בפרויקטים חדשים או בפרויקטים ישנים יותר – דירות הבנויות בנייה מתקדמת, בלי קירות מתפוררים או תשתיות בעייתיות. זוהי עיר צעירה יחסית, המונה כ91,000 תושבים, רובם זוגות צעירים עם ילדים, אך תמצאו בה גם רווקים, רווקות שבאו לחיות במקום שנעים לגור בו. ללא ספק, תנועה רבה של אוכלוסייה איכותית מאפיינת את העיר, וזה מה שעושה חשק לגור בה.

 

חיים שקטים ואיכותיים

המגורים במודיעין יאפשרו לכם חיים שקטים ואיכותיים. המצב הסוציואקונומי של התושבים נחשב טוב, מה שמעלה אוטומטית את חוויית המגורים באזור. דירות למכירה במודיעין 5 חדרים חיוניות בעיקר למשפחות המחפשות סביבה חינוכית טובה, שכנים אדיבים שמבינים עניין, מקום להתפתח בו, והכל הרי נגיש וזמין בעיר המרכזית. כשתגיעו למודיעין תבינו בעצמכם כמה נעים להסתובב ברחובותיה. היא נקייה, חדישה ויפה. אין כמו מראה עיניים, כך שאתם מוזמנים לבקר ולהיווכח בעצמכם באנרגיה של העיר שכבשה כבר לא מעט ישראלים.

דירות למכירה במודיעין 5 חדרים

קרבה לכל מקום

יש משהו מפתה במגורים בעיר מרכזית. השירותים שבה זמינים, לא תצטרכו לנסוע למרחקים כדי להגיע למקומות בילוי, לחנויות מסחר ולהתניידות לעבודה וממנה בחזרה. כל עוד אתם עובדים במרכז, במרחק די קצרצר תוכלו להגיע למקומות מרכזיים נוספים בלי לבזבז דלק או עמידה מיותרת בפקקים. כשהכל קרוב, קל יותר לסגל לעצמכם חיים נוחים שלא יצריכו מכם מאמצים מיותרים.

 

שפע דירות מאפשר בחירה מדויקת

רוצים לפגוש דירות למכירה במודיעין 5 חדרים? שפע הדירות המוצע מאפשר לכם בחירה של ממש. מתווך טוב יסייע לכם במשימה. הוא ישיג עבורכם את הדירות השוות בהתאם לצרכים שהצגתם בפניו. כך תימנעו מריצות מיותרות בין דירה לדירה. הבחירה תהיה קצרה ומדויקת יותר בלי שתצטרכו להסדיר נשימה. העיקר – שיהיה במזל!

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »