ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מה הן שיטות ניהול גלובליות?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בעולם הגלבולי שאנו חיים בו היום יש משמעות אדירה לשאלה איך החברה שלנו מתנהלת ואיך היא מנוהלת. יכול להיות לכם המוצר הטוב ביותר, העובדים המוכשרים ביותר, הספקים האיכותיים ביותר והשיווק המתקדם ביותר אך אם כל אלו לא יעבדו בהרמוניה וינוהלו בצורה חכמה אתם תהיו בבעיה חמורה ביותר אשר תפגע בכם בצורה קשה. ככל שהמנהלים של העסק שלכם יהיו יותר טובים כך העסק שלכם יזכה להצלחה גדולה יותר וזהו משהו שאתם חייבים להפנים. על רקע זה יש לציין כי יש גם משמעות אדירה לשיטת הניהול שעל פיה המנהלים שלכם מנהלים. עליכם להבין כי ניהול (לדוגמא) אינו מתקיים בחלל ריק אלא הוא צריך להיות מבוסס והגיוני על פי שיטה סדורה. כאן נכנסות לתמונה שיטות ניהול גלובליות אשר הן הכלי הטוב ביותר לניהול ואשר יש להן כוח אדיר להשפיע עלינו ועל החברה שלנו ועל כן כדאי לאמץ אותן.

האם אפשר להתמקצע בשיטות ניהול?

עליכם להבין כי שיטת ניהול זה משהו שאפשר ללמוד אותו בקורס ניהול פרויקטים. כיום המנהלים הטובים ביותר עובדים על פי שיטת ניהות סדורה אשר יש מאחוריה תורה שלמה של איך לנהוג ומה לעשות בכל מצב ומצב. לכן על כל חברה ללמד את המנהלים שלה איך לנהל ולהכשיר אותם לכך. ממש כפי שנלמד את איש השיווק איך לשווק או את הפועל בייצור איך לעבוד עם המכונה כך אנחנו חייבים להכשיר את המנהל שלנו איך לנהל. למעשה ניתן לומר כי ההכשרה של המנהל היא פי כמה חשובה מכיוון שיש לה השפעה אדירה על החברה ועל כל חלק בחברה ועל כן אנו צריכים לשים על כך דגש עצום.

מהו הדבר החשוב ביותר בסדנת ניהול?

הדרך הטובה ביותר ללמד את המנהל איך לנהל היא לשלוח אותו לסדנת ניהול. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הסדנה תלויה במידה עצומה במרצה שלה. ככל שהמרצה יהיה יותר טוב כך הסדנה תהיה ברמה יותר גבוהה ולכן תמיד כאשר אנו בוחרים סדנה אנו חייבים לבחון לעומק את המרצה שלה ולוודא כי הוא יודע על מה הוא מדבר.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו