ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איך מועדוני צרכנות יכולים להועיל לעסק שלך

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מועדון צרכנות נשמע מאוד דומה למועדון לקוחות, אך הוא מציע קשת רחב יותר של אפשרויות למימוש ההטבות, בכמה בתי עסק. מימוש ההטבות יכול לבוא לידי ביטוי בכמה דרכים, כרטיסי אשראי יעודים ונפרדים לבתי העסק החברים במועדון, ווי קניה יעודים, צבירת נקודות ועוד.

אם גם אתה שוקל הצטרפות למועדון צרכנות בעסק שלך, דע כי המועדון טומן בתוכו ספקטרום רחב של יתרונות לעסק. עסקים רבים מצטרפים למועדוני צרכנות ולא במקרה. מועדון צרכנות טומן בתוכו דרכים רבות לשיפור השירות והמכירות של העסק.

חמש דרכים בהם מועדון צרכנות יכול להועיל לעסק שלך

מועדון צרכנות הוא שגריר מעולה לעסק שלך

כאשר לקוח מצטרף למועדון צרכנות דרך אתר https://www.style.co.il/, הוא לא רק נחשף לעסק\מותג שלך, הוא גם מקבל תמריץ לבקר בעסק שלך למימוש ההטבות אותם הוא מקבל מהמועדון.

הלקוחות חוזרים אל העסקים החברים במועדון הצרכנות

כאשר ללקוח יש הטבות במספר עסקים שונים, למשל על כל קניה באחד מהעסקים החברים במועדון הוא יקבל נקודות, הוא יעדיף להשתמש בעסקים החברים במועדון לקניות המרכזיות שלו, כמה שהלקוח יקנה יותר בעסק אחד, כך הוא יקבל יותר הטבות בעסקים האחרים.

במועדוני צרכנות חברים לקוחות פוטנציאלים רבים שמעוניינים בעסק כמו שלך

ברגע שלקוח חבר במועדון צרכנות הוא מקבל חשיפה לעסק שלך וגם בונוס ותמריץ לביקור בעסק שלך למימוש הטבות, חשיפה זו היא חינם בשבילך. בניגוד למועדון הלקוחות אותו מקים המשווק, את מועדוני הצרכנות מקימים הלקוחות. הלקוחות מאוד מעוניינים לקנות בעסקים אותם הם מצרפים וכך אתה יכול לקבל זרם גדול וקבוע של לקוחות לעסק שלך.

אפשר לצבור מידע על חברי מועדון הצרכנות

מועדוני הצרכנות, כמו שניתן לראות באתר https://www.style.co.il/, מאפשרים לעסקים לצבור מידע כגון גיל, מין והרגלי צריכה על חברי המועדון הרוכשים. כך תוכל לשפר את שירותי העסק\רשת ולהתאים מוצרים לקהל היעד.

אפשר לחסל מלאי ישן

במידה והעסק נתקע עם כמות גדולה של סחורה ישנה, ניתן להציע אותה במחיר אטרקטיבי לחברי מועדון הצרכנות וכך להזמין אותם לביקור בעסק לצורך ביצוע רכישה ועידוד ביצוע רכישות נוספות.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »