ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

שלטי אלומיניום – הפתרון המושלם לעסקים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

שלטים העשויים מאלומיניום הם שלטים עמידים בעלי מסוגלות להישאר במקום לאורך זמן רב. ברוב המקרים תפקידם של השלטים הללו הוא להעניק הסבר על מה שקורה בשטח שבו הם מוצבים.

השימוש בשלטי אלומיניום

הלקוחות המציבים שלטים מסוג זה הם בדרך כלל יזמים או קבלנים הממקמים שלט ובו מידע על סוג הפרויקט , מגוון הדירות וטלפון להתקשרות. בנוסף לכך מוצבים במקום שלטים נוספים של קבלני משנה המציעים לרוכשים להשתמש בשירותיהם כמו נגריות להקמת מטבחים, קבלנים של שואבי אבק מרכזיים ביתיים, יצרני מעליות שיתקינו במקום מעלית בבוא הזמן ועוד.

הבחירה בשלט מסוג זה נובעת מהעובדה שהוא מאד עמיד. גם לאחר השמש היוקדת בקיץ והסערות החורפיות, ברוב המקרים השלט עומד על תילו, לעיתים הוא נפגם במעט אך בדרך כלל הוא נותר כפי שהיה ביום ההתקנה.

אופן הכיתוב על שלטי אלומיניום

הדפוס הדיגיטלי המוצלח מועבר על השלטים הללו ויוצר חיבור יפהפה יחד. האותיות מודגשות, בולטות ואינן דוהות לאורך זמן, כך שאפשר ליהנות ממנו במידת הצורך גם בעונות הבאות. אפשר להוסיף גם ציור בצבע זהה או שונה, בהתאם לתוכנו של השלט, קראו עוד על דפוס דיגיטלי לשילוט.

האפקט של שילוט מאלומיניום

אדם המגיע לשטח ריק שמתחילה בו בנייה שמעניינת אותו, מחפש את שלט ההכוונה. המידע הוא חשוב מאד עבורו ובדרך כלל הוא יתקשר מהמקום עצמו ליזם או לקבלן כדי לקבל מידע על פרויקט זה. לכן מדובר בשלט מצוין המעניק את האפקט הנדרש ובעקבותיו מתבצע השיווק של המיזם ומכירת הדירות, המשרדים או כל נכס אחר .

זו הסיבה שבמקרים רבים מתכננים ומציבים את השלט עוד לפני שהטרקטור הראשון החל בחפירה של השטח כדי ליצור באאז תקשורתי ולסחוף אנשים להתעניין בפרויקט ואף לרכוש בו נכס.

שלטי הכוונה מאלומיניום

עמידותם ואיתנותם של השלטים של חברת שילוט מהיר הופכת אותם כאידאלים לשלטי הכוונה. לכן הם משמשים לשילוט לאורכם של הכבישים המהירים, הבין עירוניים והעירוניים, שילוט הנושא את שמם של הרחובות, במבני ציבור, מוזיאונים ומיקומים בעלי חשיבות, כדי להקל על הציבור במציאת המיקום הנדרש.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו