ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

ללמוד איך להשקיע בדירה בצורה חכמה ואיך להימנע ממלכודות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אחת ההשקעות החכמות והחשובות ביותר שאנחנו יכולים לעשות במהלך חיינו, היא השקעה בנדל"ן בכלל ובדירה בפרט (קבלו טיפים איך לקנות דירה בחכמה). אם אנחנו רוצים לייצר לעצמנו מנגנון, אמצעי, אשר יעזור לנו להכניס כסף, הכנסה נוספת למשק הבית, אזי שאנחנו צריכים לרכוש דירה ולהפוך אותה להשקעה. 

כידוע, ישנם שני סוגים של דירות. דירה שמיועדת למגורים, אשר יכולה לשמש ביום מן הימים כדירה להשקעה, זאת מתוך כוונה כמובן להשתמש בה על בסיס קבוע. 

סוג אחר של דירה, מיועדת להשקעה כלכלית. אנחנו רוכשים אותה מתוך כוונה להשכיר אותה לזוגות צעירים או משפחות שאין ביכולתם לרכוש דירה. הם מעדיפים לשכור ולשלם על כך מדי חודש שכר דירה. אנחנו יכולים לייצר כך מסלול הכנסה איכותי וקבוע. 

לשם כך, אנחנו צריכים לדעת כיצד להשקיע בדירה בצורה חכמה. אנחנו צריכים להבין איפה נכון לנו להשקיע וכיצד לעשות זאת, כיצד להשקיע את הכסף שלנו בצורה נכונה שתשרת את הצרכים שלנו. 

איך עושים את זה חכם?

ראשית, אנחנו לומדים לפי טיפים של פייאוף את האזור בו אנחנו רוצים להשקיע מכל זווית אפשרית, לומדים את היתרונות והחסרונות שלו ובוחנים עד כמה זה משתלם לנו מבחינה כלכלית להשקיע בדירה במקום. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון את הדירה עצמה, לבחון את המחירים באזור של הדירות ועד כמה הדירה היא בעלת ערך משמעותי, עלינו לבחון עד כמה הדירה יכולה לשמש אותנו כהשקעה לטווח ארוך, האם צריך להשקיע בה וכמובן את כל ההיבטים שקשורים לחוזה של הדירה. 

שלישית, חשוב מאוד לבחון מה היכולות שלנו, בין אם זה מבחינה כספית ובין אם זה מבחינות אחרות. על מנת שלא נבצע השקעה לחינם וכמובן בשביל שלא נשקיע באופן שאנחנו לא יכולים לעמוד בכך. 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

מה זה משכנתא הפוכה?

שעבוד של נכס מקרקעין בתור בטוחה להחזרת הלוואה זוהי משכנתא הפוכה. היתרון שלה הוא שהלווה לא צריך לשלם למלווה כל עוד הוא גר בנכס. משכנתא

קרא עוד »

איך לקנות ביטקוין?

אם אתם שואלים איך לקנות ביטקוין, אנו מניחים שאתם יודעים דבר או שניים על המטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם. נסביר בקצרה על השער של המטבע ואיך

קרא עוד »

איך לבחור יועץ עסקי?

ייעוץ עסקי טוב יכול לעשות את ההבדל בין עסק כושל וגורר רגלים לעוסק מוצלח ופורח. כאן מגיע הצורך לבחור יועץ עסקי מוצלח וטוב שיכול לצעוד

קרא עוד »