ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

למי מיועד ביטוח אחריות מוצר?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ביטוח אחריות מוצר  הוא סוג אחד של ביטוח אחריות מוצר המכסה נזקים ממוצרים שבעלי עסקים וחברות משווקים. 

ביטוח זה הוא סוג של ביטוח המגן על אנשים מקצועיים מפני תביעות ותביעות. מטרת הביטוח הינה להגן על המבוטחים מפני נזקים כספיים, כגון תביעה או תביעה, העלולים להיות מוגשים נגדם בשל מוצר תקול או שגרם לנזק.

ביטוח מוצר הוא סוג של ביטוח המגן על אדם פרטי או עסק מפני הפסד כספי עקב רשלנות. או אספקת מוצר שגרם לנזק. 

ביטוח זה מספק הגנה מפני תביעות משפטיות, תביעות משפטיות ושאר צורות אחריות הנובעות מייצור ושיווק מוצרים. הוא מכסה נזקים הנובעים מפגיעות גוף, נזקי רכוש ופגיעות אישיות שנגרמו עקב רשלנות או חוסר זהירות במהלך ביצוע עבודות חשמל.

חשוב לדעת!

ביטוח אחריות מוצר מכסה מוצרים הנמכרים לצרכנים. ביטוח אחריות המוצר מכסה בדרך כלל רכישות שבוצעו במהלך 90 הימים האחרונים ורק אם הפריט נרכש באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. 

בין היתר תמצאו ביטוח חבות מוצר שהוא סוג של ביטוח המגן על אדם פרטי או עסק מפני הפסדים כספיים הנובעים ממוצר פגום. ביטוח חבות מוצרים יכול לשמש למספר מטרות שונות, כולל כיסוי העלויות המשפטיות של הגנה מפני תביעות ותביעות משפטיות, או תשלום עבור הנזקים שנגרמו על ידי מוצרים פגומים. זהו סוג של ביטוח אחריות מקצועית המגן על אדם פרטי מההשלכות הכספיות של כל תביעה שתוגש נגדו על ידי מי שנפגע מעבודתו או משירותיו. לכן הוא חשוב במיוחד. 

קראו עוד על ביטוח לעסקים >>>

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

תביעות תאונות אישיות: חשוב שתדעו

תאונות אישיות נפוצות מאוד ויכולות לקרות בכל שלב בחייך. תאונות אלו עלולות להיות קטסטרופליות אם הן מתרחשות בצורות שונות.  חשוב להבין את ההיבטים המשפטיים של

קרא עוד »