ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

השקעות בנדל"ן בחו"ל – האם רק הישראלים הבינו את הפוטנציאל?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

השקעות נדל"ן בחו"ל הפכו להיות תופעה פופולארית בקרב ישראלים רבים. ומספר המשקיעים הישראלים אשר מבצעים עסקאות נדל"ן בחו"ל הולך ועולה. יש שתוהים: האם רק ישראלים זיהו את הפוטנציאל? האם יש במדינות נוספות תופעה כזו בה אנשים בוחרים לבצע השקעות נדל"ן במדינות זרות?

שוק הנדל"ן בארץ ובחו"ל

לפני הכול כדאי לציין כי הנעשה בשוק הנדל"ן המקומי משפיע בצורה ישירה על סוג ההשקעות שהמקומיים יבצעו. ונבין זאת טוב יותר בעזרת הדוגמה: העובדה שמחירי הנכסים בארץ יקרים מאוד גורמת לכך שישראלים רבים אשר יש ברשותם סכום כסף מסוים עבור ביצוע עסקת נדל"ן, אינם יכולים למצוא נכס מתאים בגבולות הארץ בשל המחירים הגבוהים. לא פעם זו סיבה טובה לאתר נכס בחו"ל אשר המחיר שלו יאפשר את הרכישה.

עסקאות של תושבים במדינות שונות

ניתן לומר כי במדינות רבות בעולם יש אנשי נדל"ן אשר מחפשים לבצע השקעות. הללו מחפשים השקעות כדאיות ומשתלמות אשר יניבו תשואה גובהה. המיקום של הנכס והמדינה הם לא תמיד שיקול מרכזי בעניין. כי אם המטרה היא לייצר הכנסה גבוהה ככל האפשר בהשקעה מינימלית, מה לנו אם הנכס נמצא בבריטניה או בתורכיה? ואכן, אפשר לומר כי השקעות נדל"ן בחו"ל זו תופעה חובקת עולם אשר מציעה למשקיעים במדינות שונות לבצע רכישה של נכסים במדינה זרה.

ליווי מקצועי להצלחת העסקה

אך בכל מקום ובכל מדינה קיים הכלל כי חשוב להיות מלווים באנשי מקצוע אשר יובילו את המשקיע לקבלת החלטה נבונה ורכישה נכונה של נכס מתאים. בעזרת אנשי מקצוע מקומיים אשר מכירים היטב את שוק הנדל"ן המקומי, ניתן לאתר נכס כדאי ושווה במחיר הזדמנות. וכך ליהנות מתשואה גבוהה והכנסה משמעותית לאחר הרכישה וביצוע השקעות נדל"ן באנגליה. אמנם במקרים רבים יהיה צורך לבצע שיפוץ או שינויים שונים בנכס, מדובר אכן בהוצאה משמעותית אך יש לבחון אותה לעומק ולבדוק האם עלות הרכישה בהוספת מחירי ההשקעה והשיפוץ הנוספים, עדיין משאירים את העסקה למשתלמת. עסקה משתלמת כדאי לתפוס בשתי ידיים – בין אם היא בארץ ובין אם היא בחו"ל.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »