מה ההבדל בין הלוואת בלון להלוואת גישור

הלוואת גישור היא הלוואה לטווח קצר המאפשרת ללווה לשלם חוב לטווח ארוך. הלוואות גישור זו השקעה שתוכל להשתמש בה כדי להפוך את התשלומים שלך למשתלמים יותר. מדובר בסוג הלוואה המוצע על ידי הבנקים ללקוחות שאינם מסוגלים להחזיר את הלוואותיהם בתשלומים חודשיים קבועים. הריבית משתנה בהתאם לגובה ההלוואה ומשך ההלוואה.

הריבית משתנה בהתאם לכמות הכסף שלווית ותלויה גם ברמת ההכנסה שלך. אתה יכול לקבל הלוואת גישור לצרכים קצרי טווח כמו מקרי חירום או הוצאות בלתי צפויות כמו חשבונות רפואיים או תשלומי שכר דירה, אבל זו לא אפשרות טובה עבור יעדים פיננסיים ארוכי טווח כמו בעלות על דירה או חינוך.

הסיבה לכך היא שהלוואות מסוג זה הן בעלות ריבית גבוהה מאוד ויכולות להיות קשות להחזר אם תזדקקו להן בזמן. הלוואת גישור משמשת למקרי חירום. זהו גשר בין שתי קווי האשראי של הלווה והמלווה. הלווה צריך להחזיר את ההלוואה תוך פרק זמן מסוים וזה לא יעלה על שנה. המלווה מספק גם אבטחה מסוימת מפני ברירת מחדל על ידי הוספת סכום נוסף לסכום השאול.

איך יכולות לשרת אותנו? 

הלוואות גישור הן הלוואות המגשרות על הפער בין שתי קווי אשראי או יותר. עם הלוואת גישור, אתה יכול ללוות $10,000 מהמלווה הראשי שלך ולהשתמש בו כדי לממן $20,000 מהמלווה המשני שלך. ההפרש בריבית הוא רק $1 לחודש.

הלוואת גישור היא הלוואה שבה הלווה יכול להחזיר את הקרן בתשלומים. זה נעשה בדרך כלל על ידי מכירת נכס למלווה וביצוע תשלומים מאוחר יותר. הנכס יכול להיות כל דבר ממכונית ועד בית. הלוואת גישור משמשת לרוב כחלופה להלוואות רגילות, שכן היא מאפשרת ללווים לפרוע את חובם מהר יותר ובריבית נמוכה יותר. למידע אודות הלוואת בלון

לפרטים אודות משכנתא לתושבי חוץ

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתנהל מול שערי מטבעות דיגיטליים
מטבעות דיגיטליים הם אחת מההמצאות הפיננסיות הגדולות ביותר של שנות האלפיים. מרעיון תיאורטי של מטבע לא...
קרא עוד »
מאי 10, 2021
הוצאת רשיון קבלן – איך עושים את זה בצורה נכונה?
קבלנים אשר רוצים לעבוד בצורה חוקית ולקבל לקוחות, פרטיים, עסקיים או אחרים ללא שום בעיות, חייבים להיות...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
מה עושה בודק שכר מוסמך
בודק שכר מוסמך, מכין, מבצע ופועל לניהולו התקין של דו"ח החברה מבחינת מאזני שכר לעובדים. אם בעבר חברה...
קרא עוד »
מרץ 13, 2022