ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

פטור ממס הכנסה – מתי אפשר לקבל?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

נאלצים להתמודד עם אחוזי נכות שנקבעו בוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי ומרוויחים מעל 15 אלף שקלים? יש סיכוי לא רע בכלל שאתם זכאים לקבל פטור ממס הכנסה. אך כדי שתוכלו לקבל את הפטור הזה, עליכם להציג את אחוזי הנכות מהוועדה הרפואית ולהציג את המסמכים הדרושים למס הכנסה.

אם אתם רוצים להקל על עצמכם ולעשות כל מה שצריך על מנת שיתאפשר לכם להפיק תועלת מרבית ממיצוי הזכויות שלכם במס הכנסה, אתם רק צריכים ליצור קשר עם מומחה בתחום שיוכל ללוות אתכם ולעשות כל מה שדרוש על מנת להקל עליכם עם התהליך בסופו של דבר.

תקבלו את הפטור בתוך זמן קצר

ניתן לומר שאם אתם שואפים לקבל את הפטור שמגיע לכם, זה יהיה הרבה יותר פשוט אם תקבלו את הליווי המקצועי הדרוש. קבלת פטור ממס הכנסה בגין מצב רפואי יכול להיות תהליך ממושך אם לא מבינים מה לעשות, ועל כן זה יהיה נבון מצדכם לפנות לקבלת סיוע מקצועי.

אל תנסו לעשות הכול לבדכם, שכן אתם עלולים לבזבז את זמנכם ולגלות לבסוף שאתם פשוט נמצאים בסיטואציה הרבה פחות טובה. אתם רק צריכים לפנות בהקדם אל מומחה שיוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שניתן על מנת לקצר את התהליך בשבילכם ככל האפשר.

מכינים אתכם לוועדה הרפואית

כדי שתוכלו להגיע מוכנים לוועדה הרפואית ולקבל את הכספים שמגיעים לכם, זה יהיה חשוב שתפעלו בהקדם ותעשו כל מה שניתן על מנת למצות את הזכויות שלכם עד תום עם אתר https://biahz.com/. רק כך תוכלו לקבל לבסוף את הפטור שמגיע לכם ממס הכנסה, בהנחה ואתם נמצאים במצב רפואי מתאים לאחר שתהיו בוועדה הרפואית שיבחנו את המצב.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

אין ספק שהרגע הכי מרגש בעיצוב משרד הוא בחירת הרהיטים עבורו. בין אם המשרד הוא חדר בשכירות במתחם מסחרי או תעשייתי ובין אם מדובר בחדר

קרא עוד »