ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מהו מיתוג לעסק ואיך עושים זאת נכון? כל הדגשים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם נביט רגע בנתונים, נבין שלמעלה מ 59 אחוז מהצרכנים, מעדיפים לקנות את המוצרים שלהם ממותגים. אז מה זה בדיוק אומר על העסק החדש שאתם רוצים לקדם, וכמה זמן תצטרכו כדי להביא את המוצר או החברה שלכם לרמת מיתוג עולמית?!

מהו מיתוג לעסק ואיך עושים זאת נכון? כל הדגשים |

אין כמו שנת 2020, כדי להבין שמותג הוא בעצם הכול העולם הזה. בין אם יש לכם מוצר אחד או עסק למכירת אלפי מוצרים, כנראה שתהיו חייבים למתג אותם באופן כזה, כדי שיגרמו ללקוחות לקנות דווקא מכם ולא מהמתחרים שלכם. בעולם שלנו, אנו רוצים להיות הכי גדולים שיש ולהתברג בצמרת שורות ותוצאות החיפוש בגוגל באופן אורגני. זה טוב ויפה אך בשביל זה צריך לבנות מותג על בעזרת ייעוץ והכוונה של סטודיו לעיצוב אתרים.

למה צריך למתג את המוצר שלי? |

גם אם המוצר שלכם, הוא כזה שנחשב לאיכותי מסוגו בעולם, נראה שתצטרכו לבנות סביבו הייפ ווירטואלי, שיגרום לו להיכנס למועדון יוקרתי ובלעדי של מותגי על מיוחדים. אם המוצרים שלכם לא שווים מספיק מבחינת מיתוג ותהודה, הם לא יוכלו להתקדם מבחינת הכרה כמותגי על. לצורך זה, תצטרכו לעשות כמה פעולות פשוטות אך חשובות מאוד, ולגרום למוצר שלכם להיות קצת שונה מהאחרים.

איך למתג את העסק שלי? |

דרכים רבות קיימים למיתוג עסק, בדקו באתר זה. החל מיצירת לוגו הולם המספר במידה עד שני מילים את נושא העסק או הפריט. לאחר מכן מגיע שלב השיווק שלו ברשתות וקידומו בכל פלטפורמה שקיימת על פני הגלובוס. 

ייעוץ עם גורמי שיווק ופרסום, יעזור לכם באופן ניכר להביא את המוצר שלכם לרמת מודעות ארצית ועולמית.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »