ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

ציפוי חלונות נגד שמש איך זה עובד?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי רכבים בוחרים להשחיר את חלונות הרכב שלהם. הבחירה בהשחרת חלונות הרכב דומה מאוד לתחושה שתקבלו בביתכם כאשר אתם סוגרים את התריסים- הרבה פחות שמש ויותר פרטיות. חשוב לדעת שבעבר חלונות כהים ברכב לא היו אפשריים או חוקיים. כיום, זה אכן חוקי כל עוד הם של החלונות הצמודים אל המושבים האחוריים של הרכב.

> בדקו מחיר השחרת חלונות

שיטות שונות ומגוונות

השיטה הראשונה לציפוי- הזולה והמהירה ביותר היא ציפוי באמצעות מדבקות. המדבקות האיכותיות ביותר היום נקראות מדבקות ננו קרמיק והן נשמרות לאורך שנים. חשוב מאוד לבחור במדבקות המאושרות על ידי מכון התקנים ולוודא שניתן להעביר את הרכב טסט. השיטה השנייה, שנחשבת לטובה יותר בשל העובדה שתהליך הציפוי נשאר לאורך זמן רב יותר וגם מתבצע בצורה איכותית היא ציפוי באמצעות לייזר. תחילה צריך לפרק החלונות, להכניס למכונה מיוחדת שם הם עוברים את תהליך הציפוי על ידי פקודה המתבצעת דרך תוכנת מחשב. לאחר מכן מחזירים את החלונות למקומם. בחברתנו, ישנה אפשרות שתגיעו אלינו לקבל שירות, ובנוסף, ישנה אפשרות שיגיע עד ביתכם איש מקצוע, אך במקרה הזה הוא ישתמש רק בשיטות אלו- הדבקה, התזה וציפוי חלונות לרכב ושימוש בטכניקת הלייזר. שאר השיטות דורשות שימוש במכשור מיוחד שאינו נייד ועל כן הן מחייבות הגעה לבית העסק.

יתרונות רבים

ציפוי החלונות ברכב מפחית את רמות החום שבתוך הרכב ומאפשר לנו לחסוך בצריכת הדלק השנתית, ולא להפעיל מזגן בעוצמה גבוהה יותר כמו שהיינו מפעילים בלי הציפוי. הציפוי שומר על הריפוד בתוך הרכב לזמן רב, מסנן את קרינת השמש למעלה מ95% ומסייע להפחית רמות החום שנוצרות בתוך הרכב בעשרות אחוזים. הציפוי מאפשר להשיג פרטיות ברכב שלנו. מחיר ציפוי חלונות לרכב משתנה בהתאם לרכב, לגודל חלונותיו וכמות החלונות שנרצה לצפות, המחיר נע בין 250-2500 שקלים.

חברתנו פועלת שנים רבות בתחום ומבצעת ציפויים שונים לסוגי רכבים שונים. השירות שלנו הוא אמין, מקצועי ואיכותי, אנו משתמשים רק בחומרים המאושרים על ידי משרד התחבורה.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו