ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מיכאל פוליצר – לדעת שעובדים עם האנשים הנכונים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כשאנחנו ניגשים לעבוד עם גורמים מסוימים, בוודאי בתחום שאנחנו לא בהכרח מכירים, כמו שוק ההון, אזי שעלינו ללמוד להכיר את אותם אנשים, לדעת כיצד להתרשם מהם ולהחליט בסופו של דבר עם מי נכון לנו לעבוד. 

זה נכון לא רק באופן מעשי, כלומר עם אילו מנהלי תיקים, מנהלי השקעות, ברוקרים או גורמים אחרים אנחנו אמורים לעבוד, אלא גם אצל אילו אנשים אנחנו צריכים ללמוד את התחום. רק כך אנחנו נוכל באמת להצליח ולקבל את הכלים הטובים ביותר בשביל להשתלב בשוק ההון, כפי שאנחנו רוצים. 

למשל, אחד מאותם גורמים הוא מיכאל פוליצר. מדובר על גורם המתמחה בכל מה שקשור לנושא של שוק ההון ויש לו את היכולות והכלים לספק לנו את הידע הדרוש וכן את כל הכלים הרלוונטיים בשביל שנוכל ללמוד את הנושא ולהשתלב בתחום כפי שאנחנו רוצים. לפיכך, אנחנו צריכים ללמוד עליו, בשביל לדעת שהוא אכן האיש המתאים עבורנו. 

איך אפשר לדעת שמיקי פוליצר הוא האיש הנכון עבורנו?

מיכאל פוליצר הוא אדם עם הרבה מאוד ניסיון בתחום של שוק ההון ובכלל. יש לו את הכלים והידע הדרושים, הוא צבר אותם במשך שנים רבות בהן עסק בתחום, וכיום, כאמור, הוא מעביר אותו הלאה, באמצעות קורסים שהוא פיתח בתחום. 

כל מי שרוצה להשתלב וללמוד אצל מיקי, יכול ללמוד על הניסיון שלו דרך מקורות שונים, יכול כמובן ליצור איתו קשר ובסופו של דבר לבחור מתי וכיצד ללמוד אצלו. כך אפשר יהיה להתחיל ולצבור ידע אשר בסופו של דבר, יגולם באמצעים פרקטיים, מעשיים, אשר יעזרו לבצע השקעות נכונות בשוק ההון. מה שיאפשר ליהנות מתשואות ורווחים משתלמים לאורך זמן.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »