ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

שוק ההון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אנשים רבים מנסים את מזלם בתחום של שוק ההון, מתוך המחשבה כי מדובר על משחק הימורים. אומנם רובם לא יודו בכך, אך למעשה רוב האנשים משקיעים בבורסה, מבלי להבין עד הסוף את הפעולות שלהם ואת ההשלכות שלהן. לרוב המשקיעים הפרטיים אין אסטרטגיית השקעה ידועה מראש או כיוון פעולה מסוים, אלא הם מבססים את ההשקעות שלהם לפי שמועות או כתבות שהם קראו באינטרנט. חשוב להבין כי עולם ההשקעות הינו עולם שלם, המצריך הבנה מעמיקה ולמידה יסודית, על מנת להבין באיזו אסטרטגיה לבחור ואיזו השקעה לבצע. מי שינסה את מזלו בתחום ההימורים, יגלה במהרה כי הדבר לא תמיד עובד לטובתו. לכן לפני שמשקיעים בשוק ההון, מומלץ ללמוד היטב את התחום ולהבין את התמונה הגדולה.

מה חשוב לדעת אודות שוק ההון?

קודם כל, חשוב להבין כי שוק ההון הינו עולם גדול ומסורבל, המצריך למידה והבנה מעמיקה יותר. יש להבין כי לא ניתן להכות את השוק ולהתעשר תוך מספר חודשים בודדים, היות והמניות נוטות לרדת ולעלות בצורה דינאמית, כך שאנשים שמחליטים להשקיע את מיטב כספם בשוק, חייבים להבין את הסיכונים המגיעים עמו. רוב המשקיעים העצמאיים שומעים על חברה חדשה ומצליחה, קוראים מעט חומר רקע עליה ובוחרים להשקיע בה את כל החסכונות שלהם. מדובר על הימור נטו, היות והדבר שווה ערך למשחקי קלפים בקזינו. לפני שבוחרים להשקיע במניה של חברה מסוימת, יש צורך לערוך מחקר מקיף ויסודי אודות החברה. ללא מחקר מקיף והבנה לגבי פוטנציאל הגדילה של החברה, לא ניתן לבצע החלטה מושכלת בעניין.

לסיכום, כל מי שמעוניין להתחיל להשקיע בשוק ההון, חייב לעשות זאת בצורה המושכלת והמקצועית ביותר. מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות מוסמך כמו מולי רובינזון, על מנת להבטיח לעצמכם השקעה איכותית.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו