ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מתי כדאי לקנות רכב?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

רכישת רכב חדש עולה לא מעט כסף, כידוע. מדובר באחת ההוצאות הגדולות ביותר שאנחנו יכולים לעשות, אם לא השנייה אחרי רכישת נדל"ן. על מנת לחסוך בהוצאות, אנחנו צריכים לדעת מתי נכון לנו לרכוש רכב וכיצד לעשות את זה.

מתי וכיצד רוכשים רכב?

באופן טבעי, על מנת לחסוך בהוצאות הרי שעלינו לבצע רכישה בזמן מבצעי רכב, כלומר, בזמן בו המחירים יורדים מסיבות כאלה ואחרות. צריך להדגיש, שיש מצבים ספציפיים, מסוימים, בהם מחירי הרכבים יורדים ואז שווה לפנות אל החברות השונות בשביל לרכוש רכב חדש.

מעבר לעניין של מבצעים והנחות, אנחנו צריכים לקחת בחשבון גם, שיש אופציות מימון שונות אז שלנו לבחון את העניין של רכישת רכב. בין אם מדובר על רכישה באמצעות ליסינג, טרייד אין או אפשרויות אחרות. במקרים כאלה, אנחנו יכולים לבחון גם רכישת רכב חדש וגם רכישת רכב ישן (אשר באופן טבעי, המחירים שלו יותר נמוכים).

מתי מומלץ לנו לקנות רכב?

כאמור, אנחנו יכולים לחסוך באופן ניכר בהוצאות, כאשר יש מבצעים והנחות של החברות השונות. זה קורה במספר מקרים:

סוף עונה

כמו בלא מעט תחומים אחרים, גם בענף הרכב, ידוע שבסוף עונה החברות מורידות מחירים על מנת שלא להיתקע עם רכבים מדגמים של שנה קודמת. במקרה של חברות אלה, מדובר על עניין הרבה יותר משמעותי מחברות בתחומים אחרים, מאחר וזה יכול לעלות להן הרבה יותר כסף בהיבטים שונים ולכן משתלם להן, למכור את הרכב במחיר נמוך יותר.

ימי מכירות

מעת לעת החברות עורכות ימי מכירות מיוחדים בהם הן מציעות מבצעים והנחות על כלי רכב שונים. רצוי מאוד להיות ער לכך, בין אם זה דרך פרסום ברדיו או בכלי תקשורת אחרים. במקום לרכוש את הרכב במחיר מלא, אפשר לרכוש אותו במחיר נמוך יותר.

מבצעים לקבוצות ספציפיות

כמו בלא מעט תחומים אחרים, גם בענף הרכב, עורכים מכירות ומבצעים לקבוצות מסוימות, מן הסתם זה אומר שחברי הקבוצה נהנים מהנחות משמעותיות ביחס לאחרים ולכן משתלם להם, לרכוש את הרכב באותם ימי מכירות.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו