ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

קש טק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

היום ניתן למצוא יותר ויותר בעלי עסק, שבוחרים להציב כספומטים בכניסה לחנות שלהם. מדובר על דרך נוחה, פשוטה ומשתלמת במיוחד, על מנת למשוך לקוחות חדשים ולהכיר להם את העסק ואת המוצרים השונים שהוא מציע. כמו כן, הצבת כספומט בעצם מסייעת ללא מעט אנשים, אשר בוחרים להתנהל עם מזומן. במקום ללכת רחוק ולבזבז זמן יקר, הם יכולים להשתמש בכספומט שנמצא קרוב אליהם, ועל הדרך להיכנס לחנות ולרכוש מספר פריטים חיוניים. קניות ספונטניות מסוג זה, נחשבות לנפוצות במיוחד בבתי עסק המחזיקים כספומטים של חברת קש טק, היות והכספומט מושך אליו לקוחות, שכלל לא הכירו את העסק ולכן לא רכשו בו. למעשה, זוהי דרך מעולה להגדיל את החשיפה לעסק, ובכך להגדיל את כמות הלקוחות.

קש טק – כספומטים שכדאי להכיר

חברת קש טק הינה חברה מקצועית ואמינה, המתמחה בתחום הכספומטים. מדובר על כספומטים איכותיים ועמידים, המוצבים בבתי עסק שונים, בנייני מסחר, קניונים וכדומה. כספומטים אלו מעוצבים בצורה נקייה ואסתטית, ובכך תורמים לנראות של בית העסק. מעבר לכך, החברה אחראית על כל נושא התפעול של הכספומט, כולל תיקון של תקלות טכניות, חיבור לאינטרנט וכדומה. בעל עסק אינו מחויב לשלם דבר, מלבד הוצאות החשמל הכרוכות בכספומט, סכום שאינו עולה על כ- 20 ₪ בחודש. הצוות הטכני של החברה מסוגל לאתר תקלות שונות, באמצעות שימוש באמצעים מתקדמים, במטרה לאפשר פעילות תקינה ושוטפת לכל אורך היום.

לסיכום, כל בעל עסק שמעוניין להגדיל את היקף המכירות שלו, למשוך לקוחות חדשים למקום וכמובן לייצר חזות מודרנית ומתקדמת יותר, יכול להיעזר בשירותיה של חברת קש טק. חברה זו מאפשרת הצבה של כספומט בכניסה לבית העסק, על מנת לאפשר הוצאת מזומנים בכל מקום ובכל זמן.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »