ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

ציוד גינון והשקיה שחייבים בכל בית עם גינה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם יש לכם בית עם גינה, אתם בוודאי מבינים שבכדי שהגינה שלכם תראה הכי טוב שאפשר, עליכם להשקיע בה. בין אם מדובר בלעצב אותה מבחינת דשא, צמחים, עצים ועוד, בין אם מדובר בלרכוש עבור הגינה ריהוט איכותי ודקורטיבי התואם לה ובין אם מדובר על טיפוח הצמחייה והדשא שבגינה באופן שוטף, על ידי שימוש בציוד רלוונטי. אם החלטתם שאתם אלה שאחראים על טיפוח ושמירת הגינה שלכם ואינכם מעוניינים להביא בכל פעם גנן שיעשה זאת, הרי שחשוב מאוד שהגינה שלכם תכיל את כל ציוד הגינון וההשקיה הטובים והרלוונטיים ביותר עבור טיפוח ותחזוקת הגינה.

ציוד גינון והשקיה שאתם חייבים לגינה שלכם

כאשר מדובר על ציוד גינון והשקיה לגינה, הנה כמה דברים שבהחלט אסור לכם לוותר עליהם:

  1. רוצץ קנטים חרמש- מדובר על כלי גינה איכותי אשר מסלק בצורה קלה ופשוטה ענפים לא רצויים על עץ או שיחים יבשים שצומחים מסביב לדשא. על אף שניתן למצוא רוצץ קנטים ידני, רצוי לבחור דווקא בחשמלי על מנת שהעבודה שלכם תהיה קלה יותר, נוחה יותר ומהירה יותר
  2. מפוח עלים- לא פעם מה שמפריע למראה הגינה המרהיב הם העלים אשר נישאים ברוח ונוחתים במרכז הגינה שלכם. ריבוי עלים בגינה זהו דבר שללא ספק יכול לפגוע באסתטיות ובדקורטיביות של הגינה. על כן, באמצעות מפוח עלים חשמלי, תוכלו לאסוף את כל העלים הלא רצויים מהגינה שלכם בצורה קלה ופשוטה מדי יום ביומו ובכך לשמור על מראה גינה נקייה ומטופחת.
  3. מכסחת דשא- כמובן שמדובר בכלי חשוב מאוד עבור כל גינה. דשא הוא דבר שגדל מדי פעם בפעם ועל כן, חשוב לרכוש מכסחת דשא חזקה ויציבה אשר תאפשר לכם לכסח את הדשא בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.
  4. חלק חשוב מאוד בציוד הרלוונטי לגינה שלכם הוא כמובן כל מה שקשור למערכת ההשקיה. רצוי לבחור במערכת השקיה אוטומטית אשר מופעלת על ידי מחשב ומשקה את הגינה בכמות מים שהוגדרה מראש בכל פרק זמן שנקבע מראש. השקיה היא צורך אינטנסיבי של כל גינה שיש בה צמחים ולכן, על מנת לחסוך מכם זמן ומאמץ, כדאי לבחור במערכת השקיה אוטומטית.

 

 

 

 

 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »