ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

כמה זמן לוקח שיפוץ אמבטיה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

באופן כללי, קבלנים אומרים שתקופת הבנייה של פרויקט אמבטיה תהיה בממוצע כשבועיים-שלושה. בסך הכול, צפו שהשיפוץ יימשך בין שישה שבועות לשלושה חודשים לתכנון, ביצוע, וריכוז קצוות רופפים. אז כמה זמן זה באמת לוקח?

 

כמה זמן לוקח שיפוץ אמבטיה?

אם אתם מתכננים להזיז אינסטלציה או חשמל בשיפוץ האמבטיה שלכם, היו מוכנים להגיש בקשה להיתרי עיר ואישורי בנייה שונים, האחראיים הגדולים ביותר להארכת קווי זמן של שיפוץ.

שירות שיפוצים המתאים לבעלי בתים עם קבלנים כלליים קבועים, ומפרק את שיפוץ האמבטיה צעד אחר צעד, יכול מאוד להתאים לכם.

 

שלב בנייה מראש

בעוד שתשומת הלב בדרך כלל נמצאת בשלב הבנייה הנראה לעין, צריך לקרות הרבה לפני שתאספו את אותו מזחלת. הנה, הפרטים על כל תיבה שצריך לתקתק ולפרק, רגע לפני שאתם פורצים דרך בפרויקט.

 

רעיונות לשיפוץ האמבטיה

כשאתם מחליטים לעשות את הצעד ולשפץ את חדר האמבטיה שלכם, רוב הסיכויים שהפרויקט כבר מתבשל בראשכם מזה זמן. אתהם כבר יכולים לדמיין את חדר האמבטיה החלומי שלכם כאילו הוא כבר היה שם.

אך ברגע שבחרתם סוף סוף את זמן תחילת העבודה, חשוב לקבוע ציפיות למשך כמה זמן העבודה תיקח. אם החלטתם לעשות דברים בדרך המיושנת, דרך קבלן כללי, ניתן לפרק את התהליך למספר שלבים, שעל כל אחד מהם, כדאי יהיה לשקול בזהירות.

 

עיצוב – שבוע עד ארבעה שבועות

לפני שיפוץ כלשהו בחדר האמבטיה שלכם, יש צורך לבצע עבודות מקדימות. אתם צריכים לקבל מושג טוב, על מה אתם רוצים מהשיפוץ שלכם, לפני שתפגשו עם הקבלן. בנוסף, תצטרכו לעבור על התוכניות שלכם עם קבלן, שיזדקק לזמן כדי למדוד את החלל.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו