ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

פוליסת חסכון – מה זה בדיוק אומר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

פוליסת חיסכון היא תוכנית לצבירת כספים שאינה כוללת בתוכה גם את רכיב הביטוח. פוליסה זו אומנם נמכרת על ידי סוכני ביטוח מיומנים אך אין בה רובד זה, אלא היא קשורה יותר לתחום תכנון פיננסי.

פוליסת חיסכון היא אפיק חיסכון בעל יתרונות רבים לעומת נתיבים אחרים של פיקדונות כמו החיסכון בבנק, אשר מעלה ריבית שהיא כמעט אפסית.

היתרונות של פוליסת חיסכון

כל אדם יכול להפקיד בפוליסת חיסכון סכומים בגובה שנוח לו על פי המסוגלות הפיננסית שלו לתקופות קצרות או ארוכות על פי הצורך של כל אדם, מומלץ לקרוא מידע מקצועי בנושא באתר הפנסיונר.

  • החוסך יכול למשוך את הכספים הנזילים בכל עת, אין נקודות יציאה שנקבעו מראש או לחלופין קנסות בעת שמיכה מוקדמת של הכספים. יש אפשרות למשוך סכום חד פעמי או קצבה לשיעורין על פי צרכיו של החוסך.
  • החוסך יכול להפקיד סכום ראשוני כראות עיניו ולאחר מכן בכל פרק זמן שיש ברשותו כספים, הוא יכול להוסיף כספים נוספים מעת לעת, או לנתב סכומי הפקדה קבועים בכל חודש.
  • הכספים הללו מושקעים בשוק ההון תוך ניתוב רמת הסיכון שלהם כדי שישמרו על ערכם ואף יעלו אותו. ההשקעות הן בקרנות השקעה פרטיות, נדל"ן מניב, תשתיות וזאת כדי לפזר את הסיכון וליצור יציבות של ההשקעה.
  • קיימים בפוליסת חיסכון כמה מסלולי השקעה והחוסך יכול לעבור בין מסלולי ההשקעה בחברות ההשקעות השונות, ללא כל קושי וללא תשלום עמלות על שינוי זה.
  • עבור תקופת החיסכון משלמים העמיתים דמי ניהול בגובה מקסימלי של % 2. 
  • החוסכים נהנים גם מהטבות מס עבור רווח ההון שיצרו וזאת על פי התקרה שנקבעה לכך. 
  • החוסכים יכולים לקבל הלוואה על חשבון הכספים הללו, תוך תשלום ריבית בלבד והרווחים ממשיכים להצטבר בקרן.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »