ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

רבקה סגל – הצליחה להגיע רחוק בחייה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

דעו לכם כי רבקה סגל זוהי אישה אשר הצליחה להגיע מאוד רחוק בחייה והגיע למצב בו היא מסוגלת להניע חברות הייטק גדולות קדימה ולהנפקה וזאת לצד כך שהיא שרתה בצבא כמפקדת ביחידת סייבר והייתה השראה גדולה עבור לא מעט חיילים וחיילות ששרתו תחתיה.

לפיכך זוהי אישה אשר הצליחה להגיע מאוד רחוק בחייה ואפשר ללמוד מהאופי שלה והדרך שלה באופן כללי לא מעט דברים. לא סתם רבים מדברים עליה ועל התרומה העצומה שלה להייטק הישראלי. היא מצליחה להשיג המון בחייה ובאופן עקבי.

מפקדת יצירת עם כישורים יוצאים מגדר הרגיל

רבקה סגל הייתה מפקדת יחידת סייבר אשר הצליחה לגרום לחיילים ששרתו תחתיה לבצע את המשימות המוטלות עליהם בצורה מאוד יסודית ותוך כדי שבאמת אכפת להם מכל פרט קטן של ביצוע המשימה. היכולת שלה להניע אחרים ולאפשר להם להבין את חשיבות המשימה שהם מבצעים היא מאוד משמעותית ומעוררת השראה בקרב רבים. אין ספק בכל הנוגע לדבר.

יודעת כיצד לעורר השראה באחרים

כפי שאתם מבינים, בין הדברים העיקריים שמאפיינים את רבקה סגל זה עצם כך שהיא מסוגלת לעורר השראה בקרב אחרים ובצורה מאוד אפקטיבית. כך לאורך החיים שלה היא הגיע למצב מצוין בו היא לא רק משיגה הישגים מאוד משמעותיים בחייה אלא גם מסוגלת להפוך את הסביבה בה היא נמצאת לטובה יותר.

זו הסיבה העיקרית שהביאה לכך שרבקה מהווה השראה גדולה במיוחד עבור אנשים רבים ברחבי הארץ. כל אלה שהיו תחתיה בצבא או בחברות ההייטק למדו ממנה המון והצליחו להגיע רחוק יותר בחיים האישיים ובקריירות שלהם. לפיכך מדובר באישה מאוד מיוחדת אשר לא סתם רבים מדברים עליה רבות.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

תביעות תאונות אישיות: חשוב שתדעו

תאונות אישיות נפוצות מאוד ויכולות לקרות בכל שלב בחייך. תאונות אלו עלולות להיות קטסטרופליות אם הן מתרחשות בצורות שונות.  חשוב להבין את ההיבטים המשפטיים של

קרא עוד »