ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מהו ציפוי פוליאוריאה ולמה הוא משמש?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ציפוי פוליאוריאה הוא ציפוי איטום מהדור הבא. ציפוי זה נחשב לאטום ועמיד במיוחד בפני נוזלים, שמנים, כימיקלים שונים, תנאי מזג אוויר קשים ועוד. משום כך החלו לעשות בו שימוש נרחב למטרות איטום של גגות, חניונים, מרפסות ועוד. במידה וגם אתם מעוניינים לאטום את המרפסת, הגג או החניום שלכם, חשוב לדעת לבחור נכון בחומרי האיטום המוצלחים ביותר. בשל הביקוש הגדול, כיום יש לא מעט סוגים שונים של חומרי איטום אשר יכולים לסייע לכם ליהנות מהגנה מלאה. אך לעומת זאת, ישנם גם לא מעט חומרים שאינם מספיק איכותיים ולא יצליחו לאטום את השטח שתרצו לאטום באופן הרמטי. לכן, קיימת חשיבות רבה לבחור נכון את חומר האיטום ולהתאימו לצרכים האישיים שלכם.

 

ציפוי איטום מקצועי ועמיד במיוחד

חשוב להדגיש ולומר כי מעבר לנושא הנוחות של גגות או מרפסות אטומים ללא נזילות בימי החורף הגשומים ביותר, חדירתם של נוזלים יוצרים בעיות רבות במבנה הדירה שלכם. אחת הבעיות הגדולות והנפוצות ביותר היא עובש. העובש אינו אסתטי ופוגע במראה הדירה שלכם. אך מעבר לכך הוא גם אינו בריא כלל. אנשים רבים מדווחים על קשיי נשימה חוזרים ונשנים בעת שהיה במקום עם עובש ואף על ריחות לא נעימים ומחניקים. כמו כן העובש יכול לפגוע בפרטי ריהוט רבים אשר נמצאים בחלל מה שכמובן, יעלה לכם ביוקר. לכן, לפני שאתם בוחרים את חומרי האיטום הטובים ביותר, חשוב שתכירו את ציפוי פוליאוריה אשר יבטיח לכם את רמת האיטום הגבוהה ביותר.

 

ציפוי פוליאוריאה יבטיח לכם איטום הרמטי לאורך שנים

רבים אשר עושים שימוש בציפוי פוליאוריאה מדווחים על חומר איטום משובח ומוצלח במיוחד המסייע לאיטום מלא ועמיד לאורך שנים.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »