ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

יפוי כוח מתמשך – ההליך שישמור על זכויותכם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אנשים בריאים במצב רגיל מסוגלים לקבל החלטות באשר לחיים של עצמם. הם יכולים לבצע פעולות בנושאים כספיים וגם להחליט בענייני בריאות ורפואה. אך במצבים מסוימים מגיעים בני אדם לירידה ביכולות האישיות, מה שגורם גם לחוסר יכולת לקבל החלטות. מצב כזה עשוי להיגרם כתוצאה מזקנה ופגיעה בכושר הקוגניטיבי, אך גם בגין מחלה או פגיעה עלול להיווצר מצב בו אדם אינו יכול לקבל החלטות ולא יכול להיות אחראי על בחירותיו בנושאים שונים.

מי יחליט עבורו?

כאשר אדם נמצא במצב בו הוא חושש כי הוא לא יהיה מסוגל לקבל החלטות בגין גורם כזה או אחר, יהיה נכון מצדו לתכנן את צעדיו ולבחור בשימת לב את האדם שהוא נותן בו את אמונו. וזאת כדי להיות בטוח שאדם בעל שיקול דעת אחראי שרואה את טובתו הוא יהיה זה שיקבל החלטות בענייניו. לשם כך עליו לפנות אל עורך דין ולבצע יפוי כוח מתמשך. מדובר על צעד בעל משמעות משפטית אשר בו ממנה האם גורם אחר אשר הוא סומך עליו. גורם זה הוא יקבל עבורו החלטות וידאג לו ולעתידו.

הליך ששומר על הזכויות

בחירה בגורם שיקבל את יפוי הכוח המתמשך מאפשר לאדם להיות רגוע. כי הוא מודע לכך שהוא מפקיד את גורלו בידיים שהוא סומך עליהן. הוא יודע מי יהיה זה שינהל עבורו את הטיפולים, מי יקבל החלטות או מי יהיה מורשה חתימה בחשבון הבנק שלו בשלב בו הוא לא יהיה מסוגל לנהל את הדברים בכוחות עצמו. כך הוא יכול לשמור על הזכויות שלו ולמנוע מצבים של פגיעה בזכויות מינימליות שיש לכל אדם באשר הוא. את התהליך מבצעים אצל עורך דין גירושין מומחה שדואג לנהל את התהליך בהתאם לחוקים הרלוונטיים.

 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »