ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

פארק בבלי – פרויקט נדל״ן שמשנה את הנוף האורבני של תל אביב

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ברחבי העיר תל אביב אפשר למצוא לא מעט פרויקטים של פינוי בינוי במטרה לחדש את המבנים הישנים ולחזק אותם. יש פרויקטים רבים שניחנים במאפיינים דומים, והם לרוב מספקים חווית מגורים מודרנית, אך כזו שלא מביאה בחשבון סביבה טבעית שכוללת פארק וצמחייה ירוקה.

אם אתם רוצים לשלב באופן אופטימלי בין סביבה שכוללת פארק ירוק לבין מרחב מגורים שנמצאת במרחק הליכה מפארק הירקון, אין לכם מה להתלבט בכלל, אלא לבחור את פארק בבלי, אשר נחשב לבחירה האולטימטיבית בעבור כל אחד שרוצה לספק לעצמו את סביבת המגורים האולטימטיבית בסופו של דבר.

פרויקט שמשלב טבע במרכז העיר

חשוב לכם לגור בסביבה ירוקה שתוכל לחבר אתכם בחזרה לסביבה הטבעית ולגרום לכם להרגיש בנוח במקום שבו אתם נמצאים? פרויקט פארק בבלי ללא כל ספק עשוי לענות על כל הציפיות שלכם ולגרום לכם להיות מאושרים מהמקום שבו תבחרו לגור.

עצם העובדה שבפרויקט תוכלו לבחור ב-4 דגמים שונים של דירות, אשר עוצבו ותוכננו על ידי האדריכלות המובילה גל נאור, מעניקה לכם את החופש להחליט איך אתם רוצים לראות את החיים שלכם ומהי סביבת המגורים האולטימטיבית שהייתם רוצים לתכנן לעצמכם בקרוב.

תגורו בסביבת המגורים האופטימלית

כדי שתוכלו להרגיש כמה שיותר בנוח במקום שבו אתם בוחרים לגור, זה כמובן יהיה חשוב מצדכם לנצל את הזמן כדי להתרשם מפרויקטים שונים שעשויים לספק לכם את מה שאתם מחפשים כשמדובר על סביבת מגורים ראויה. נמליץ לכם בחום להגיע בקרוב אל פרויקט פארק בבלי כדי להתרשם ממנו ולהבין מדוע כל כך הרבה אנשים מביעים בו עניין. אנו בטוחים שלא תתאכזבו מהבחירה שלכם לעשות את זה.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

תביעות תאונות אישיות: חשוב שתדעו

תאונות אישיות נפוצות מאוד ויכולות לקרות בכל שלב בחייך. תאונות אלו עלולות להיות קטסטרופליות אם הן מתרחשות בצורות שונות.  חשוב להבין את ההיבטים המשפטיים של

קרא עוד »