ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

שוני גבריאלי: 3 סיבות להשקיע בנדל"ן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

יש לכם סכום כספי משמעותי שהייתם רוצים לנצל לכדי השקעה שתהיה שווה את הכסף שלכם? במאמר הזה נציין 3 סיבות מעולות שאמורות להוביל אתכם אל עבר השקעה בעולם הנדל"ן. בתום המאמר תבינו בדיוק מדוע זה משהו שיהיה לכם לשקול ברצינות לעשות עם הכסף שלכם.

  • השקעה יציבה ובטוחה – אם אתם לא מחפשים הרפתקאות ורכבות הרים כשאתם באים להשקיע את הכסף שלכם, אז ההמלצה של שוני גבריאלי, מומחה נדל"ן ותיק, היא ללכת באפיק ההשקעה הזה ולרכוש נכס עם תשואה נאה.
  • אינספור הזדמנויות השקעה – עולם הנדל"ן לא מסתכם בשוק הדירות בארץ. אתם יכולים לפרוץ גבולות ולחפש נכסים לרכישה באתונה, לונדון, דובאי וכל יעד אחר שנחשב לאטרקטיבי מבחינת השקעה וקבלה של תשואה גבוהה בחזרה.
  • לא צריך להיות מומחה גדול – אתם רק צריכים לפנות אל מתווך שמכיר את השטח בו אתם חושבים לקנות נכס ולתת לו לחשוף בפניכם הזדמנויות להשקעה. שוני גבריאלי למשל עושה את זה שנים רבים ועזר לישראלים רבים למצוא נכסים עם תשואה גבוהה במיוחד להשקעה, בארץ ובחו"ל.

כאשר בוחנים את אפיקי ההשקעה הקיימים, מגלים כי הם רבים למדי, ולעתים זה יכול להיות לא פשוט בכלל להחליט איך להשקיע את הכסף. אם אתם רוצים לעשות שימוש חכם בכסף שלכם, כמעט תמיד רצוי ללכת על בטוח ולבחור באפיק השקעה מוכח לאורך זמן.

לא בכדי הבחירה להשקיעה בנדל"ן היא כה פופולארית. ישראלים רבים פשוט בוחרים ללכת על בטוח ולא לשחק עם הכסף שעבדו קשה כדי לצבור אותו. אם רק תבחרו להיעזר במומחה כמו שוני גבריאלי כדי לרכוש את הנכס הבא שלכם, הכול יוכל להפוך להיות הרבה יותר פשוט עד שתמצאו את הנכס המושלם.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »