ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

דירות להשקעה בפולין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אחת מיעדי ההשקעה הטובים ביותר באירופה היא פולין. ישראלים רבים גילו את פולים כיעד אטרקטיבי שבו ההשקעה יכולה להניב תשואה רבה יותר מאשר אזורים דומים באירופה. במאמר זה נסקור אודות דירות להשקעה בפולין.

דירות להשקעה בפולין

אין כמו פולין כדי להשקיע בה בנדל"ן. פולין היא יעד מושלם למי שרוצה להשקיע את כספו במקום שבו הנכס שלו יזכה לתשואה רבה ומבורכת יותר מאשר במקומות מקבילים באירופה. 

פולין נחשבת כבר שנים ליעד פופולארי ומבוקש לעילי נדל"ן מכל העולם. זה בדיוק הזמן שגם אתם תצטרפו לרכישת נדל"ן בפולין ותגרפו רווחים גדולים.

כמה אני יכול להרוויח?

כאשר קונים דירה למטרות השקעות נדל"ן בחו"ל, יש לפעול כמשקיעים אמיתיים ולעשות חישובים רלוונטיים שיעזרו לקבוע יכולת השתכרות של נכס הנרכש. 

לשם כך, ניתן לעשות שימוש במדד החזר ה- ROI, כלומר החזר השקעה, רווחיות ההשקעה. איך לחשב את זה? אנו זקוקים לשני ערכים בסיסיים – עלות רכישה כוללת של הנכס (מחיר הרכישה של הדירה, מוגדל בדמי נוטריון ועלויות אחרות שקשורות לרכישה) והכנסות שכירות נטו מדמי שכירות, כלומר דמי שכירות ששולם על ידי דייר, ירדו על ידי תפעול עלויות, אגרות שוטפות, מיסים וכו'. 

חישוב תשואה שנתית להשקעה

הערכים האמורים, יעזרו לכם לחשב תשואה שנתית להשקעה, באמצעות המשוואה הבאה: החזר ה- ROI הוא מדד ראוי כאשר אנו משלמים עבור הדירה במזומן. עם זאת, כשיש לנו הלוואות, מדד ROE, כלומר תשואה להון, תשואה על ההון המושקע, יהיה פתרון טוב יותר. 

ישנם דרכים שונות וטובות יותר לחישובים אלו אך חשוב קודם כל להבין אם אתם באמת מרוויחים מספיק כדי שהנכס להשקעה יהיה משתלם עבורכם. חישובים אלו, יעזרו לכם להבין זאת.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

מה זה משכנתא הפוכה?

שעבוד של נכס מקרקעין בתור בטוחה להחזרת הלוואה זוהי משכנתא הפוכה. היתרון שלה הוא שהלווה לא צריך לשלם למלווה כל עוד הוא גר בנכס. משכנתא

קרא עוד »

איך לקנות ביטקוין?

אם אתם שואלים איך לקנות ביטקוין, אנו מניחים שאתם יודעים דבר או שניים על המטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם. נסביר בקצרה על השער של המטבע ואיך

קרא עוד »

איך לבחור יועץ עסקי?

ייעוץ עסקי טוב יכול לעשות את ההבדל בין עסק כושל וגורר רגלים לעוסק מוצלח ופורח. כאן מגיע הצורך לבחור יועץ עסקי מוצלח וטוב שיכול לצעוד

קרא עוד »