הקמת עמותה: איך לגייס כספים?

גיוס כספים לעמותה

אחת הבעיות הגדולות ביותר של עמותות חדשות, עמותות שאין להן עדיין שם מוכר, אנשים בשטח או מוניטין רב שנים, זה כיצד לגייס כספים. לשם כך, אנחנו רוצים להציע לכם דרכים לגייס כסף בצורה אפקטיבית וטובה.

כיצד נגייס כספים לעמותה שלנו?

מיקור חוץ

אנחנו יכולים לפנות עבור מיקור חוץ לחברה מתמחה בנושא של גיוס כספים, ושם הצוות יעשה בשבילנו את העבודה. הוא יפנה אל אנשים בטלפון ויגייס מהם כספים, על פי התסריט והתוכנית שאנחנו יוצרים ביחד.

פרסום באינטרנט

אנחנו יכולים לייצר פרסום אפקטיבי דרך האינטרנט. בין אם זה בפייסבוק, מיילים, גוגל ובכלים אחרים. אנחנו צריכים להיות מאוד יצירתיים על מנת לייצר פרסום אטרקטיבי, כזה שאכן ימשוך את הגולשים לתרום עבורנו.

גיוס אנשים בעלי השפעה

לעיתים, מספיק פרסומת אחת עם בן אדם מוכר, בן אדם בעל השפעה, בשביל לגרום לאנשים לפתוח את הארנק ולהתגייס. לשם כך, אנחנו צריכים למצוא מישהו שיהיה מוכן לעשות את זה ובצורה אפקטיבית.

אירוע התרמה

אומנם זה ידרוש מאיתנו הוצאות רבות, אך אם נצליח לגייס כמות גדולה של כסף, אז נוכל להחזיר את ההשקעה וכן נוכל ליהנות מכספים עבור העמותה. הכל שאלה כיצד נייצר אירוע התרמה ברמה גבוהה ועד כמה באמת הוא יהיה אפקטיבי.

תרומות מדלת לדלת/דוכנים

הרעיון הוא להגיע לאנשים פנים אל פנים, להסביר להם על מה העמותה, למה חשוב לגייס עבורה כספים ולעשות את זה בצורה חיננית ויפה, בצורה נעימה ופשוטה.

על מה אנחנו צריכים לחשוב בתהליך גיוס כספים?

עמותה היא רעיון מאוד מיוחד, שכן, היא לא מייצרת שום דבר, אך היא מוציאה כספים לא מעטים, בין אם זה על חלק מהאנשים שעובדים בה (לצד אנשים שמתנדבים) וכן על הפעילויות השונות שהיא מבצעת.

לכן, כשאנחנו פועלים לצורך גיוס כספים, חשוב לדעת איך עושים את זה וכמובן לשם מה אנחנו עושים את זה. חשוב להגדיר תוכנית ברורה, על מנת שנוכל להשתמש בכסף בצורה אפקטיבית ונכונה לאורך זמן, ובמקביל נוכל לגייס כל הזמן עוד כספים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיהו האנטי וירוס המומלץ ביותר ב-2021
שנת הקורונה, הביאה מיליונים לנוספים לעבוד דרך הבית מהמחשב האישי שלהם. אין זה סוד שקיימים ארגונים...
קרא עוד »
פבר 25, 2021
לאיזה סוגי עסקאות צריך שמאי מקרקעין?
שמאי מקרקעין בחיפה ובכלל הוא איש מקצוע חשוב שיכול לספק אומדן מדויק וחסר פניות של שווי הנכס. הם מורשים...
קרא עוד »
מאי 01, 2023
איך לבחור ארוחת שף?
אם אתם רוצים לבחור ארוחת שף ולא יודעים מאיפה להתחיל, המאמר הבא בשבילכם. בשורות הבאות תוכלו ללמוד הכול...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021